Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA ORGANİZE SANAYİİ BÖLGESİNDE FİRMALAR AKIN ETMEYE BAŞLADI

BAFRA ORGANİZE SANAYİİ BÖLGESİNDE FİRMALAR AKIN ETMEYE BAŞLADI
  • Genel
  • 03 Haziran 2015

Bafra Organize Sanayi Bölgesinde yer konusunda firmalar yer arayışına bulunuyorlar.

Kaymakam Halis Arslan Bafra Organize Sanayi Bölgesindeki firmalara ziyaretlerini devam ettiriyor.  

 

FİRMA SAHİPLERİNDEN MURAT KOPARAN, KAYMAKAM ARSLAN’A AÇIKLAMALARDA BULUNDU

2012 yılında faaliyete geçen Doğanca Gıda Lmtd. Şti. 3 yıldan beri Bafra Organize Sanayii Bölgesinde hizmet vermektedir.

Kaymakam Halis Arslan’a firma sahiplerinden Murat Koparan vermiş olduğu bilgiler arasında; günlük 6 ton süt üretiyoruz, 600 kg. ürün çıkarıyoruz, bu sütlerin günlük olarak her gün  doğanca, Koşuköy, Fener, Sarıköy ve Sarıkaya mahallelerinden temiz ve hijyenik bir şekilde toplanmaktadır.

2 tane soğuk hava depomuz vardır. Burada tel peyniri, kaşar peyniri, manda yoğurtu, kaymağı, tereyağı, peyniri üretimi yapılmakta olup 12 kişi çalışmaktadır. Ayrıca burada ürettiğimiz ürünler toplu tüketim noktalarında, Karadeniz sahil boyunca tüm yerlerde ve ayrıca yaz aylarında Antalya’ya da göndermekteyiz dedi.

 

KAYMAKAM ARSLAN “TÜM YATIRIMCILARIMIZI BAFRA’MIZA BEKLİYORUZ”

Firmayı gezen Kaymakam Halis Arslan yapmış olduğu açıklamasında; Bafra Organize Sanayii Bölgemiz için her geçen gün firmalardan güzel talepler alıyoruz. Fırsat buldukça burada bulunan firmalarımızı da ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Şimdi ise süt ve manda kaymağından üretim yapılan bir firmamızın çalışmalarını inceledik ve gerekli olan bilgileri aldık.. Samsun ili ve Türkiye’nin her yerinden tüm yatırımcılarımızı Bafra’mıza bekliyoruz dedi.

методы продвижения бренда на рынкевиза в польшу в харькове ценакаркасный дом строительство ценапрага туры на майские праздникираскрутка сайта в поисковиках бесплатно

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ