Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

MUTLU KAYA’NIN ANNESİ “SİBEL CAN ZİYARETE GELDİ AMA BİR YARDIMI OLMADI”

MUTLU KAYA’NIN ANNESİ  “SİBEL CAN ZİYARETE GELDİ AMA BİR YARDIMI OLMADI”
  • Genel
  • 02 Haziran 2015

Bir ses yarışmasında ünlenen ve geçtiğimiz günlerde başından silahla vurulmasının ardından yaşam mücadelesi veren Mutlu Kaya’nın annesi içini dökerken gözleri yaşarttı: ‘Kızım şimdi 1 günlük bebek gibi. Su alacak bile param yok. Ünlüler ziyarete geldi ama bir yardımları olmadı. Şehir içine 15 lira verip gidip gelemediğim için hastanede bekliyorum; dün gece soğuktan duramadım

Mutlu Kaya’nın vurulmasıyla ilgili gözaltına alınan 4 kişiden 3’ünün serbest bırakılmasına tepki gösteren anne Hanım Kaya, adaletin yerini bulmasını ve serbest bırakılanların tutuklanmasını istedi. Hanım Kaya, 15 gündür hastane bahçesinde beklediklerini belirterek, “Herkes sadece gelip gidiyor. Dün gece soğuktan burada duramadım. Dostlarımız olmasa su bile içemeyeceğiz. Cumhurbaşkanı ve Başbakana sesleniyorum. Sesimi duysunlar” dedi.

 

ŞİMDİ BİZ SORUYORUZ SİBEL CAN NEREDE?

Hemen belirtelim, Sibel Can Kıbrıs’ta. Peki ne yapıyor Kıbrıs’ta? Tabi ki, kesesini doldurmak için sahnede şarkı söylüyor.

Sibel Can, sahnede şarkı söylerken; Mutlu Kaya ile ilgili sevinçli haber almış. Peki ne olmuş? “işte o anda coşmuş, coşturmuş”

Bu kızı, Diyarbakırlara gidip bulan o. Kim o? Tabi ki “Sibel Can” kızcağızı getirdi, ses yarışmasına soktu.

Bir anda bu kızımız Türkiye’nin gündemine oturdu. Peki daha sonra ne oldu? Hepinizin bildiği vurulma olayı. Peki daha sonra ne oldu? Sibel Can, kameralar karşısında göz yaşı döktü. Peki daha sonra ne oldu? Koskoca bir sıfır… Mutlu Kaya’nın annesi 15 gündür hastanenin bahçesinde kızının iyi olmasını bekliyor.

Su almaya param yok diyor. 5 kuruşsuz buralarda sürünüyorum diyor. Ziyarete geliyorlar, sadece  o kadar diyor. Hani Sibel Can, Mutlu Kaya’yı halef olarak görüyordu? Hani çok seviyordu? Nerelerdesin Sibel Can? Bu annenin sesine hiç mi kulak vermezsin? Yoksa kulaklarında bir rahatsızlık mı var? Sibel hanım; “Allah var Allah” neden sahip çıkmazsın bu Kaya ailesine. Siz bu kızcağızı bulup İstanbul’a getirmeseydiniz? Bu kız Türkiye gündemine oturmasaydı, bu tatsız hadise inanın gerçekleşmeyecekti. Sibel Can’a soruyoruz, “Bu mudur senin ahde vefan?”

маленькая ванная комната с душевой кабиной фототуры в айя напа кипрстроительство каркасный домов пристройкиmoscow escort agenciesгерпес вирус

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ