Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

HÜSEYİN AVNİ ÇATAL “TARİH ÜLKEMİZE ÇOK ÖNEMLİ BİR MİSYON YÜKLEMİŞTİR”

HÜSEYİN AVNİ ÇATAL “TARİH ÜLKEMİZE ÇOK ÖNEMLİ BİR MİSYON YÜKLEMİŞTİR”
  • Genel
  • 02 Haziran 2015
  • 0 YORUM
  • 246 KEZ OKUNDU

Ak Parti Samsun Milletvekili Adayı Hüseyin Avni Çatal, Halkımızın daha çok çalışarak ve birbirine daha sıkı kenetlenerek 2023 hedeflerine ulaşılabileceğini belirtti.

Ak Parti Bafra ilçe teşkilatı seçim çalışmalarına birhafta kala mahalle mitinglerine hız vererek dün akşam beş mahallede devam etti. Partililerin ve vatandaşların yoğun katılımı ile Alparslan, Yaka, Cumhuriyet, İsmetpaşa ve Tabakhane mahallelerinde yapılan mitinglere milletvekili adayı Hüseyin Avni Çatal, Belediye Başkanı Zihni Şahin, İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Ak Parti yönetim kurulu üyeleri ile meclis üyeleri eşlik etti.

İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven ve Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptıkları konuşmalarında Ak Parti iktidarının yerelde ve genelde yaptığı birçok icraattan bahsederek çalışmaların devamı için mahalle sakinlerinden seçimlerde tam destek sözü aldı.

Geçmişten günümüze, bu ülkenin Dünya tarihinde çok önemli roller üstlendiğini ve İslam’ın bayraktarlığını yaptığını belirten Ak parti Samsun Milletvekili Adayı Hüseyin Avni Çatal;

Bu misyonun devam etmesinin güçlü bir Türkiye ile mümkün olacaktır.  Özellikle son yıllarda yapılan atılımlar ülkemizin bu misyonu üstlenmesindeki umutları arttırmıştır. Ülkemiz gerek İslam Dünyasını ve gerekse de mazlum ülkelerin umudu haline gelmiştir.

Şuna inanıyorum ki; İslam ülkeleri, özellikle son yıllarda içerisinde oldukları karışıklık ve bunalımlardan Türkiye Cumhuriyeti’nin önderliğinde sıyrılacaktır. Şanlı tarihimiz bize böyle bir misyon yüklemiştir.

Bu misyon daha çok çalışarak ve birbirimize daha sıkı kenetlenerek 2023 hedeflerine ulaşmakla mümkün olabilecektir.  Gerek ülkemiz ve gerekse de İslam Dünyasının buna ihtiyacı vardır.

Tecrübeler göstermiştir ki, Türkiye’de atılımlar daima istikrarlı hükümetler döneminde yapılabilmiştir. Bundan dolayı ülkemizde istikrarın devam etmesi büyük önem arz etmektedir. Son 12 yılda ülkemizde milli gelir ve refah düzeyinde meydana gelen önemli artışlar, istikrarlı, kararlı ve güçlü bir hükümet sayesinde olmuştur.

Ülkemizin,  özellikle Ak Parti  hükümetlerinin görev yaptığı son 12 yılda her konuda büyük hamleler yaptığını belirten Hüseyin Avni ÇATAL; Halkın refah düzeyinde gözle görülür ilerlemeler kaydedildiğini ve  artık yollarımızdan hastanelerimize kadar birçok hizmet alanının Avrupa standartlarına ve bazı faaliyetlerde de Avrupa’dan daha iyi bir konuma geldiğini belirtti.

IMG_1356 IMG_1357 IMG_1362 IMG_1409 IMG_1425 IMG_1437 IMG_1439caricaturist for partiesдержатель для сумкибесплатная раскрутка сайта яндекстанзания прививкилечение уреаплазмоза

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ