Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ÇİĞDEM KARAASLAN: BİZİM MERKEZİMİZDE İNSAN VAR!

ÇİĞDEM KARAASLAN: BİZİM MERKEZİMİZDE İNSAN VAR!
  • Genel
  • 01 Haziran 2015

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Çiğdem Karaaslan, AK Parti’nin söylemlerini somutlaştıran bir parti olduğunu belirterek, “Bizim merkezimizde insan var. İnsana insan olduğu için değer veriyor, ihtiyaçlarını karşılamak için politikalar ortaya koyuyoruz” dedi.

 

Ak Parti Bafra ilçe teşkilatı mahalle mitinglerine dün akşam iki mahallede devam etti. Partililerin ve vatandaşların yoğun katılımı ile Gaziosmanpaşa ve Bahçeler mahallelerinde yapılan mitinglere milletvekili adayı Çiğdem Karaaslan, İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Ak Parti yönetim kurulu üyeleri ile meclis üyeleri eşlik etti.

İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven yaptığı konuşmasında mahalle sakinlerinden seçimlerde tam destek sözü aldı.

Çiğden Karaaslan seçim mitinglerinde yaptığı konuşmalarda, Samsun’da seçilebilecek yerden kadın olarak tek aday gösteren partinin AK Parti olduğunu belirterek, “Her zaman olduğu gibi diğer partilerin vaatleri sözde kaldı. Kadına ve gençliğe önem verdiklerini söyleyenlerin teşkilatlarında bundan söz etmek mümkün değil. AK Parti söylemlerini somutlaştıran parti. Bizim merkezimizde insan var. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın ilkesinden yola çıkan bir partiyiz. İnsana insan olduğu için değer veriyor, ihtiyaçlarını karşılamak için politikalar ortaya koyuyoruz. Kurucu Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile başlayan hizmet yolculuğu, 7 Haziran seçimlerinin ardından Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ile artan bir ivme ile devam edecek. Hepimizin hayatında çok önemli gelişmeler olacak. Geleceğimiz için kullanacağımız oylar çok önemli” diye konuştu.

IMG_1009 IMG_1043 IMG_1050 IMG_1057 IMG_1058 IMG_1073wedding invite makerпосуда от производителя россияпродаю деревянный домзанзибаре весной 2016всд лечение

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ