Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

HAYDAR BAŞ “5 BİN TL ASGARİ ÜCRETİ VALLAHİ DE VERECEĞİM BİLLAHİ DE VERECEĞİM”

HAYDAR BAŞ “5 BİN TL ASGARİ ÜCRETİ VALLAHİ DE VERECEĞİM BİLLAHİ DE VERECEĞİM”
  • Genel
  • 27 Mayıs 2015

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş, partisinin seçim bildirgesinin açıklandığı programda 5 bin TL asgari ücret vaadini yineleyerek, “Ben vatandaşlarıma 5 bin TL asgari ücret vereceğim. Getirin Kur’an-a el basarım. 5 bin TL asgari ücreti vallahi de vereceğim billahi de vereceğim” dedi.

 

HAYDAAA NE OLACAK ŞİMDİ?

Tüm siyasi partiler iktidar partisi olan Ak Parti’nin dışında seçim vaadinde bulunmazken, seçime katılacak olan tüm siyasi partiler bol keseden atarak, neredeyse Türkiye’nin 10 kat fazlasını vaad ediyor.

“İşte Haydar Baş”herkese “İş, Aş” slogan bu. Bakalım Haydar Baş neler söylemiş?

“Bizim kaynağımız var. Ben vatandaşlarıma 5 bin TL asgari ücret vereceğim. Getirin Kur’an’a el basarım. Noter tasdikli senet gönderdim. Geriye döndürdünüz, getirin Kur’an’a el basayım. 5 bin TL asgari ücreti vallahi de vereceğim, billahi de vereceğim. Sevgili arkadaşlar, bu beylerin kafası ermediği için bizim başarımızı iftira ile önlemeye çalıştılar, ama halkım 7 Haziran seçimlerinde bu batılı yıkacaklardır” diyor.

 

HAYDAR BAŞ “MİLLETİ PARAYA BOĞACAĞIZ”

Haydar Baş, bu arada anasını kızından ayıran para politikalarından da bahsetti ve şöyle devam etti , “Vatandaşın cebi boş. Devletler gayri safi milli hasılasını devreye koyarak emisyonu genişletir ve para basma hakkını kullanır. Türkiye uzun zamandan beri bu hakkını kullanmıyor. Biz emisyonu genişletip para basma hakkını kullandıktan sonra kaç paramız oldu?

2 trilyon TL paramız oldu mu? Şu anda piyasada 50 Milyar var, gerçi o da yok ya bu ne kadar olursa olsun paranın %90’ını bankalarda piyasa tamamen boş yani para yok. Gidiyorsun dükkanda raflar dolu, onu alayım, bunu alayım diyorsun ama cebinde para yok.

Türkiye’nin şu andaki kaderi bu. Şimdi bizimle var mısın, o cebinizi doldurmaya. Bizimle olursanız sizi para delisi yapacağız, paraya boğacağız. Bakın bir hatırlatma daha yapayım vallahi de, billahi de şayet ayıkmazsanız Allah’a bunun hesabını veremezsiniz. Türkiye battı gidiyor” ifadelerini kullandı.узнать позиции сайтадержатель для ваннойфахверковые каркасные домакострома каркасные домаоксана кондратюк

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ