Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

AYTAT SÜT ÜRÜNLERİ YAKINDA BÖLGEMİZİN HİZMETİNDE OLACAK

AYTAT SÜT ÜRÜNLERİ YAKINDA BÖLGEMİZİN HİZMETİNDE OLACAK
  • Genel
  • 12 Mayıs 2015

Geçtiğimiz günlerde bir haber yapmıştık, manda sütünde Türkiye’de 1. Sırada yer almışız. Bu demek oluyor ki, hayvancılıkta bu işi biliyoruz.

Bilhassa süt ürünlerimiz Türkiye’nin her yerine ulaşıyor. İşte Bafra’mıza has, yeni bir marka daha doğuyor. “AYTAT Süt Ürünleri

Şimdi birileri nereden çıktı bu Aytat şeklinde düşünebilir. Durun, bu Aytat’ı Bafralı genç bir girişimci kardeşimiz kuruyor. Aslında bu genç kardeşimiz bu süt ürünlerine hiç de yabancı değil. Zira son 5 yıldır süt ürünleri ve pazarın zaten içerisinde.

Ancak kendisi Bafra’nın bir evladı olarak bölge halkımıza daha naturel, daha nezih, içimi güzel bir ayran üretmek için ilk etapta fizibilite yaptı. Daha sonra bu fizibilite projeye dönüştü, şimdi ise ortaya “Aytat Süt Ürünleri” çıktı.

 

EN KISA SÜRE İÇERİSİNDE BÖLGEDE OLACAK

Aytat’ın kurucusu, yakından tanıdığınız Bafra’nın evladı Yakup Sak. Bu kardeşimiz ilk etapta bir imalathane kurdu, patentini aldı.

İnşallah en kısa süre içerisinde sadece Bafra’ya değil, talep geldiğinde yakın ilçeler dahil İllere kadar bayilikler verecek. Daha da önemlisi vatandaşlar düğünlerinde, cenazelerinde, özel günlerinde veya özel toplantılarında Yakup Sak’ı telefon ile aradıklarında içimiz leziz, midenizi rahatsız etmeyecek ürettiği ayranları bir telefonunuzla sizlere ulaştıracak.

Yakup Sak diyor ki, “Ben bu işin alt yapısından geliyorum. Palavraya gerek yok, bu yörenin evladıyım. Mevzuatın her zaman içinde oldum. Bu nedenle bir ekip oluşturdum. Bünyemizde konusunda uzman arkadaşlarımız ile startı verdik ve yola çıktık.

Bu arada bir hatırlatma yapmak istiyorum, Aytat Süt Ürünleri denildiği zaman bizim bünyemizde süt’ünden ayran’ına, peynir’inden kaşar’ına ve tereyağına kadar üretim yapıyoruz, daha yeniyiz. Ama unutulmasın biz bu konuda çok deneyimliyiz.

 

FİYATLARDA HER KESEYE VE HER BÜTÇEYE HİTAP EDİYORUZ

Yakup Sak, Aytat Süt Ürünlerinde kaliteye önem verdikleri gibi, halkımızın kesesi yani bütçesini de düşünmüşler.

Bir örnek verecek olursak, sadece ayrandan söz edelim; 20’lik koli bizde ilk etapta sadece ‘5’ TL’ye vatandaşa sunulacak. Sizler 20’lik ayranın piyasada firmalar tarafından kaç TL’ye satıldığını çok iyi biliyorsunuz.

Bizim rakibimiz yok, bizim rakibimiz sadece biziz yani “Aytat Süt Ürünleri’dir.” Bu fiyat ilk etapta ayranın dışında diğer süt ürünlerimiz için de geçerlidir. Bize ulaşmak isteyen, bizden bayilik almak isteyen hemşerilerimiz, bendenizi okuduğunuz andan itibaren – 0 (362) 542 58 18- numaralı telefonumuzdan arayabilirler.

Aytat Süt Ürünleri bizim değil, sizindir. İnanıyoruz siz bize değil, kendi bünyenizden çıkan Aytat Süt Ürünlerine sahip çıkacaksınız.

DSCN6181personalized drawingнижний новгород гоа путевкиустройство крыши деревянный домготовы проекты домовприбор оберон

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ