Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

SPOR YAPAN KADINLARA BAFRA KAYMAKAMI HALİS ARSLAN’DAN EŞOFMAN JESTİ

SPOR YAPAN KADINLARA BAFRA KAYMAKAMI HALİS ARSLAN’DAN EŞOFMAN JESTİ
  • SPOR
  • 09 Mayıs 2015

Bafra Kaymakamı Halis Arslan Şehir Stadyumu gezisi esnasında Bafra’lı bayanları spor yaparken görmesi üzerine bayanlara eşofman sözü vererek kendilerine bir jest yaptı.

Sporla iç içe olan Bafra Kaymakamı Halis Arslan Şehir Stadyumunda spor yürüyüşü yapanlar la sohbet etti. Eksiklikleri ve taleplerini sordu.

Kaymakam Halis Arslan yapmış olduğu açıklamasında; gördüğüm kadarıyla genelde vatandaşlarımız spor yapmak şehir stadyumuna geliyorlar. Bafra Şehir Stadyumu vatandaşlarımızın talepleri üzerine sabah: 6.00’da açılıp akşam saat: 20.30 gibi kapanıyor. Tabii ki talep olursa akşamları spor yapmak isteyenler için ise stadyumun yan tarafında bulunan suni çim sahayı da açmayı düşünüyoruz. Bu arada spor yapan bayanlarla sohbetlerimizi yaptık ve eksiklikler konusunda bilgi alış verişinde bulunduk. Spor konusunda personeliyle her zaman  vatandaşlarımıza yardımcı olan Bafra Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Osman Şenocağa’da  teşekkür ediyorum.  Sürekli stadyumda spor yapan iki bayana da eşofman hediye ettik. Bu sayıların daha çok artması lazım. Spor yapan insanlar sağlıklı olur, kendilerine özgüvenleri artar, galibiyeti, yenilgiyi öğrenirler, başkalarına iyi model olurlar dedi.

SAM_2365продвижение сайта в google самостоятельно бесплатноАргентина нужна ли виза украинцамотдых в харьковеказань строительствоизлучение от мобильного телефона

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ