Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA KAYMAKAMI HALİS ARSLAN’IN ANNELER GÜNÜ MESAJI

BAFRA KAYMAKAMI HALİS ARSLAN’IN  ANNELER GÜNÜ MESAJI
  • Genel
  • 09 Mayıs 2015

Hayatımızın şüphe götürmez bir gerçeği olan en değerli varlığımız olan,  annelerimizin haklarını bir günde ödemek mümkün olmadığı gibi bir hayat boyu da ödenemeyeceği muhakkaktır.

Bizlere değer bilincini ilk öğreten annelerimiz, yorulup bıkmadan bizleri büyütmüş, sabır göstermiş, sadakati, cesareti, hoşgörü ve sevgiyi aşılamıştır. Hepimiz için en önemli varlık olan annelerimize, hayatlarının her gününde destek olmak ve bizden bekledikleri sevgi ve saygıyı göstermek bir görev değil, içten gelen duygu olmalıdır. Ne yaparsak yapalım annelerimizin hakkını ödeyemeyiz.  ‘Cennet annelerin ayakları altındadır’ hadisinde, dinimizde annelere verilen öneme dikkat çekilmiştir. Her yıl kutladığımız Anneler Günü de, bu sevgi ve saygının ifadesi olarak oldukça anlamlı bir gündür.

Annelerimizin yaşamını kolaylaştırmak, yalnızca gereksinim duyduklarında değil, her zaman yanlarında olmak, onları sevmek ve emeklerinin boşa gitmediğini gösterecek bir yaşam biçimini benimsemek, hepimize düşen en büyük sorumluluktur.

Yaşam deneyimleriyle yolumuzu aydınlatan, dünyayı, insanları ve yaşamı sevmeyi öğreten, geleceğe umutla ve güvenle bakmamızı sağlayan, bizleri güçlü kılan yüce varlıklarımız annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, tüm annelerimize sevgi ve saygılar sunuyorum.

 минимум доходов гражданпосуда питер купитьстроительство коттеджаaltezza 2015заказать продвижение сайта статьями

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ