Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

EYÜP ATMACA, “REGAİB GECESİ RAHMET VE BEREKET GECESİDİR”

EYÜP ATMACA, “REGAİB GECESİ RAHMET VE BEREKET GECESİDİR”
  • Genel
  • 23 Nisan 2015

CEZZAR LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Atmaca, Regaip Kandili ve 23 Nisan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Atmaca mesajında “Regaib Gecesi, rahmet, bereket ve mağfiret mevsimi olarak bilinen üç aylara girdiğimizi müjdeleyen gecedir. Dini ve ahlaki erdemlerin artmasına, yaşadığımız zamanın değerini anlamamıza, geçmiş ve gelecekle ilgili eylem ve düşüncelerimizi hesaba çekmemize vesile olan Regaib Gecesi’nin İslam dünyası ve tüm insanlık için hayırlar getirmesini diliyorum ve Bafralı hemşerilerimin kandilini tebrik ediyorum. Bu mübarek gecede yapılacak ibadet ve duaların kabul olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

 

ATMACANIN AYRICA 23 NİSAN MESAJI

 CEZZAR LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Atmaca, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Eyüp Atmaca, yayınladığı mesajında, “23 Nisan 1920’de hem Türkiye Büyük Millet Meclisimiz açılmış, hem de cumhuriyetimizin temelleri atılmıştır. Türkiye Büyük Millet Meclisimizin ilk başkanı ve cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 23 Nisan gününü bayram ilan etmiş ve bu bayramı da çocuklarımıza armağan etmiştir. Çünkü bu güzel ülkeyi, yarınlarımız olan çocuklarımıza emanet edeceğiz. Çocuklarımızın sahip olduğu bu bilinç; geleceğin büyük Bafra’sının Türkiye’sinin ve dünyasının inşasına en büyük katkıyı yapacaktır.Bu umut ve inançla, bütün hemşehrilerimin, özellikle de çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor; bayramın, ilçemizdeki yavrularımız başta olmak üzere dünyanın bütün çocuklarına sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini diliyorum” dedi.раскрутка сайта в соц сетяхоладница не пригораетбесплатная раскрутка сайтов яндекскаркасные дома строителизащита квартиры от электромагнитного излучения

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ