Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

AK PARTİ ADAYLARI İÇİNDE KİM DEMİŞ BAFRALI YOK DİYE?

AK PARTİ ADAYLARI İÇİNDE KİM DEMİŞ BAFRALI YOK DİYE?
  • Genel
  • 23 Nisan 2015

Samsun Ak Parti Milletvekili Adayı Kamuran Özden, seçim çalışmaları dolayısıyla Bafra’ya geldi.

Bafra Belediyesini ziyaret eden Ak Parti Milletvekili Adayı Kamuran Özden’e, Belediye içinde Başkan Zihni Şahin eşlik etti. Kamuran Özden eşi Saliha Özden’in Bafralı olduğunu, bu nedenle kendisini Bafralı olarak gördüğünü ifade ederek, “Benim kadar kimse Bafra’ya gelmesin, benim eşim Saliha Bafra’da Aydın ailesinden. Tüm akrabalarımız Bafra’da, Bafra’da olmaktan ve Bafra’nın eniştesi olmaktan ayrıca gurur duyuyorum” dedi.

 

BAFRA’NIN SORUNLARINI BİLİYORUM

Kamuran Özden seçim çalışmaları nedeniyle Bafra’da esnaf ziyaretlerini de gerçekleştirdi.

Bafra Ak Parti İlçe Teşkilatını’da ziyaret eden Kamuran Özden, daha sonra esnaf ziyaretinde bulundu. Bafra’nın çok bereketli topraklara sahip olduğunu dile getiren Özden, tarıma ve hayvancılığa dayalı sanayi geliştireceklerini söyledi.

Özden şöyle devam etti, “Bu alanlarda yetişen ürünlere bağlı hem de hayvancılığa bağlı sanayiyi geliştireceğiz. Yapılacak yatırımlarla bölgede istihdam sağlayacağız” dedi.

Milletvekili Adayı Özden, bu arada esnaflara da ziyarette bulunup, sohbet etti.

7 haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu belirten Özden, Ak Parti’nin milletin partisi olduğunu ve milletinde bu gerçekleri çok iyi bildiğini, sandıkta da hür iradesini Ak Parti’den yana kullanacağını kaydetti.

 

Kamuran Özden’in özgeçmişi:

1962 yılında Samsun ili Terme ilçesinde doğan Kamuran Özden, 1984 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nden mezun oldu. Meslek hayatına 1985 yılında Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’nde başlayan Özden, daha sonra Sağlık Bakanlığı Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı’na geçerek sırasıyla Memur, Şef, Şube Müdürü, Başkan Yardımcısı olarak çalıştı. 2000-2012 yılları arasında Sağlık Bakanlığı Dış İlişkiler Dairesi Başkanı olarak görev yapan Özden, 2012 yılında Sağlık Bakanlığı Bakan Müşavirliği ve 2012-2014 yıllarında ise Genel Müdürlük görevlerinde bulundu. 15 Mart 2014 tarihinde Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı olarak atanan Özden, İngilizce, Almanca, Arapça ve Farsça biliyor. Kamuran Özden, evli ve iki çocuk babası.работа с репутацией в интернетеновый криминальный кодекс украиныагентства наружной рекламыгде продают каркасные домаконьюктивит у беременных

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ