Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI VE REGAİP KANDİLİ MESAJI

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI VE REGAİP KANDİLİ MESAJI
  • Genel
  • 23 Nisan 2015

Belediye Başkanı Sayın Zihni Şahin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Regaip Kandili ile ilgili mesaj yayınladı. Başkan Şahin, yayınladığı mesajda şunları söyledi:

“Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Kurtuluş Savaşımızın yönetildiği TBMM’nin açılış tarihi olan ve çocuklarımızın bütün dünya çocukları ile birlikte kutladığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı`nı kutluyorum. Çocuklarımıza böyle güzel bir bayram hediye eden devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını minnet ve şükranla anıyor, tüm çocuklarımıza başarılar diliyor, gözlerinden öpüyorum.

Ayrıca birbiri ardına açılan; rahmet, mağfiret ve bereket kapıları olan Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içinde toplayan, Regaip Kandili ile başlayan, Miraç ve Berat ile devam eden, bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi ile zirveye ulaşan, Ramazan Bayramı ile de maddî ve manevî alanda Bayram’a dönüşen manevi yükseliş ve bağışlanma ayları olan üç ayları ve Regaip Kandilinin milletimize ve İslam âlemine hayırlı olmasını Yüce Allah’tan diliyorum.” dedi.чугунный вок купитьпутевка ростов гоапродвижение сайтапроект коттеджа акцентвегетативно сосудистая дистания

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ