Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ZİHNİ ŞAHİN: 550 ARAÇLIK OTOPARKLAR HİZMETE GİRİYOR

ZİHNİ ŞAHİN: 550 ARAÇLIK OTOPARKLAR HİZMETE GİRİYOR
  • Genel
  • 22 Nisan 2015

Bafra Belediyesi, Pazaryeri çevresinde iki adet olmak üzere Kent Meydanı’n da ki yer altı otoparkıyla beraber üç adet oto parkı devreye soktu. 440 araç kapasiteli üç oto park ile ilgili düzenlemeler tamamlanırken, Yaşar Doğu Caddesi’nde ki oto parkın da mayıs ayında devreye girmesiyle toplam 550 araçlık 4 oto park Bafralıların hizmetinde olmuş olacak. Oto parklarda ki hizmetler, Bafra Belediyesi bünyesinde kurulan İşletme ve İştirakler Müdürlüğü tarafından verilecek.

Konuyla ilgili olarak Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin şu açıklamayı yaptı: “Belediyemiz bünyesinde kurduğumuz İşletme ve İştirakler Müdürlüğü ve diğer müdürlüklerimizin de koordineli çalışmaları sonucunda bir süredir devam eden faailetler tamamlanmış ve 3 oto parkımız halkımıza hizmet vermeye başlamıştır. Bu üç oto parkımızın kapasitesi 440 araçtır. Ayrıca kısa bir zaman sonra da 110 araç kapasiteli Yaşar Doğu Caddesi’nde bulunan bir oto parkımız daha hizmete girecek ve 550 araçlık bir kapasiteye ulaşacağız. Bu çalışma ile ilçemizin araç trafiğinin bir miktar rahatlayacağına inanıyorum. Halkımızın bu konuda duyarlı ve yardımcı olmasını rica ediyorum. Oto parklarımızda hemşehrilerimizin araçları hem daha güvenli olacak hem de oto park ücretleri daha ekonomiktir. Zaman içerisinde ilçemizin başka merkezlerinde de oto parkları hizmete sokacağız.”

Başkan Şahin açıklamalarına şu şekilde devam etti: “Samsun Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) kararı ile ilçe emniyet müdürlüğümüzle işbirliği halinde Pazaryerimiz çevresinde trafik düzenlemeleri yapmaktayız. Bu çalışmalar ile trafik akışını rahatlatmayı hedefliyoruz. Toplum yararına olan her konuda hemşehrilerimizin destek ve yardımları çok önemlidir. Bugüne kadar bu desteği her zaman gördük. Bu konuda da göreceğimize inancım tamdır. Baframızın kentleşme çalışmalarında trafik konusuna önem veriyoruz. Halkımızın vereceği desteğe şimdiden teşekkür ediyorum.

trafik (2) trafik (3) trafik (5)dutch translation into englishтуры ру черногориясковорода с кремниевым покрытиемдома из sip панелей по канадской технологиимикоплазмы у женщин

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ