Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ÖZEL MEDİBAFRA HASTANESİ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ KAPSAMINDA 150 ÖĞRENCİYE ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERDİ

ÖZEL MEDİBAFRA HASTANESİ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ KAPSAMINDA 150 ÖĞRENCİYE ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERDİ
  • Genel
  • 17 Nisan 2015

Özel Medibafra Hastanesi sosyal sorumluluk projesi kapsamında 17.04.2015 Cuma günü saat 13:30’da Bafra Kaymakamı Halis Arslan’ın da katılımıyla, Çetinkaya ve Aktekke yibo’da yatılı 150 öğrenciye hediyeler verildi.

 Özel Medibafra Hastanesi İşletme Müdürü Şafak Aygül, sosyal sorumluluk projesi kapsamında etkinliklerini sürdürdüklerini belirterek bilgiler verdi.

İşletme Müdürü Aygül, “Bafra’da kurulduğumuz günden beri sağlık hizmet standardını yükseltmeye çalışıyoruz. Bafra Kaymakamı Halis Arslan bey bu proje hakkında bize bilgiler sundu.

 Biz de Sayın Kaymakamımız Halis Arslan Bey’in bilgileri doğrultusunda proje başlattık. Kaymakam Arslan’dan aldığımız güç ve teşvik ile hizmet yelpazelerimize bu projeyi uygulayarak, bir yenisini daha ekledik.  Bafra halkından aldığımız güç ile hizmet yelpazemizi kaliteli bir şekilde her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz.

 Her biri kendi alanında uzman hekimler, hemşireler ve sağlık personeli ile hem bu tür projelere imza atmayı sürdüreceğiz, hem de Bafra ve bölge halkımızı kucaklamayı amaçlıyoruz. ‘herkes için sağlık’ sloganıyla hareket ederek, uluslar arası kalitede sağlık hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bu proje kapsamında hastanemizde saat 08:00’dan akşam 17:00’a kadar iki yatılı okullarda okuyan çocuklarımıza eğitim, iletişim, beslenme, iş sağlığı konusunda uzman arkadaşlarımız tarafından eğitim veriliyor” şeklinde konuşup, eğitim veren uzman arkadaşlarına teşekkür etti.

 

EĞİTİME KATKI VERENLER

Medibafra Hastanesinin sosyal sorumluluk projesi kapsamında genel sağlık konularında şu isimler görev aldı; İşletme Müdürü Dr. Şafak Aygül, Mesul Müdür Dr. Hamiyet Çaylı, Diş Hekimi Dt. Kaya Genç, Beslenme Uzmanı Arzu Turan, Diyetisyen Esra Yılmaz, Halkla İlişkiler Müdürü Gülşah Ceylan, Beslenme Yardımcısı Merve Varol, Yönetici Asistan Merve Yıldırım, Destek Hizmetler Müdürü Atakan Kara ve Kurumsal Pazarlama Müdürü Güven Gönül’den oluştu.

 

BAFRA KAYMAKAMI ARSLAN DUYGULU ANLAR YAŞADI

Bafra Kaymakamı Halis Arslan’da Medibafra’da ki yatılı çocukların eğitim ve iletişim, beslenme ve iş sağlığı konusunda sağlık hizmeti alan çocuklar ile bir araya geldi.

Bafra Kaymakamı, burada çok duygulu anlar yaşadı. Kaymakam Halis Arslan, günün anlamı ile ilgili şu açıklamaları yaptı “Özel Medibafra Hastanesini bu duyarlılığından dolayı hem tebrik ediyorum, hem de teşekkür ediyorum.

 Aktekke ve Çetinkaya Yatılı Okullarında kalan 150’ye yakın çocuğumuza hem sağlık eğitimi hem de eğitim sonrası mükafat olarak her birine çeşitli ve kaliteli hediyeler sunması da takdire şayandır. Helal olsun Özel Medibafra Hastanesine, en büyük Medibafra diyorum.

 Zira, Bafra’nın en büyük kurumu Özel Medibafra Hastanesinden biz bu proje kapsamında bir şey istedik, onlar bin şey verdiler. Ayrıca bu projeye destek veren Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Katipoğlu’na da bilhassa teşekkür ediyorum. Çok başarılı bir müdürümüz” diye konuştu.

 

KAYMAKAM ARSLAN “ŞİMDİ ÇOCUK OLMAK LAZIMMIŞ “

Bafra Kaymakamı Halis Arslan, sağlık hizmeti alan yibo’da ki çocukların arasına girerek, onlar ile bir süre sohbet etti ve “Şimdi çocuk olmak lazımmış” esprisini yaptı.

 

ÖĞRENCİLERE 15 BİN TL’LİK HEDİYE ALINDI

Öte yandan edinilen bilgilere göre Özel Medibafra Yönetim Kurulu aldığı radikal bir karar ile iki yatılı okulda okuyan 150 öğrenciye marka değeri olan 15 bin TL’ye yakın bir harcama yaptı. Bizler de www.bafrahavadis.com haber sitesi olarak, Özel Medibafra Hastanesini duyarlılık ve hassasiyetlerinden dolayı tebrik ediyoruz.

 

DSCN5751 DSCN5752 DSCN5753 DSCN5754 DSCN5755 DSCN5756 DSCN5757 DSCN5758 DSCN5759 DSCN5760 DSCN5761 DSCN5762 DSCN5763 DSCN5764 DSCN5765 DSCN5766 DSCN5767 DSCN5768 DSCN5769 DSCN5772 DSCN5773 DSCN5774 DSCN5775 DSCN5776 DSCN5777 DSCN5778 DSCN5779 DSCN5780 DSCN5781 DSCN5782 DSCN5783 сковорода биол купитьштрафы украинарекламные брошюрызагородный панельно каркасный домкишечная палочка во время беременности

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ