Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ÜLKÜCÜLER İSTANBUL KÜÇÜK AYASOFYA CAMİİ’NDE MEVLİT OKUTACAK

ÜLKÜCÜLER İSTANBUL KÜÇÜK AYASOFYA CAMİİ’NDE MEVLİT OKUTACAK
  • Genel
  • 14 Nisan 2015
  • 0 YORUM
  • 396 KEZ OKUNDU

1980 öncesinin ülkü ocakları başkanı İstanbullu iş adamı hemşehrimiz İsmet Çerçi, 19.04.2015 Pazar günü istanbul da küçük Ayasofya camii’nde tüm şehitlerimiz için mevlit okutulacağını belirtti.

İsmet Çerçi, sitemizin baş yazarı İbrahim Alaçamlı’yı telefon ile aradı, Pazar günü yapılacak olan mevlit ile ilgili bilgiler verdi.

 

İSMET ÇERÇİ BAŞTA ÜLKÜCÜLER OLMAK ÜZERE TÜM SEVENLERİNİ DAVET ETTİ

İsmet Çerçi, Pazar günü küçük Ayasofya camii’nde yapılacak olan mevlit öncesi şu bilgileri aktardı, “İstanbul da Pazar günü küçük Ayasofya camii hoca Ahmet yesevi vakfında önde gidenlerimiz, alperenlerimiz, derviş gazilerimiz,  şehit ülkücülerimiz ve şehitlerimiz için öğle namazına müteakip büyük bir katılımla mevlid-i şerif okutacağız. Burada şehitlerimize kuran-ı kerim ve dualar okuyacağız. Bu vesile ile tüm alperenlerimizi, ülkücülerimizi ve şehit yakınlarını mevlit’e davet ediyoruz” dedi.

 

ANADOLU TOPRAĞI ÜZERİNDE HERKESİN HÜR VE ÖZGÜRCE YAŞAMASINI ŞEHİTLERE BORÇLUYUZ

Eski ülkü ocakları başkanı ülkücü ve iş adamı İsmet Çerçi, yaptığı konuşmada “Mübarek vatan Anadolu toprağı üzerinde herkesin hür ve özgürce yaşamasını şehitlerimize borçluyuz. Herkesin şehitlerimize minnet borcu vardır. Bu nedenle Pazar günü hayatlarını kaybeden ülkücü şehitlerimizi rahmet ve minnet ile anacağız” diye kaydetti.

 

ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADIK

İsmet Çerçi, dava arkadaşlarımız, ülkücü kardeşlerimiz İrfan Kömürcüoğlu’nun, Kemal Gürsoy’u, Hikmet Gürsoy’u, Mustafa Kambur’u ve adını zikredemediğim onlarca ülkücü kardeşlerimizi ve ağabeylerimizi, bu vesile ile saygı, sevgi ve rahmetle anıyor, ben ülkücüyüm diyen her ülkücüyü Pazar günü yapacağımız mevlit’i şerife bekliyoruz dedi.многоярусная клумбазаказать мобильное приложениетермобрус woodlockюмористический рассказ о восхождении на гору фиштмаститопатия

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ