Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

MUSTAFA AKKURT “BAFRA GÜREŞİNE SAHİP ÇIKALIM”

MUSTAFA AKKURT “BAFRA GÜREŞİNE SAHİP ÇIKALIM”
  • Genel
  • 13 Nisan 2015

 Bafra Güreş İhtisas Kulüp’ü Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akkurt, Bafra’dan çok kabiliyetli genç sporcuların güreş dalında yıllardır Bafra’mıza önemli başarılar kazandırdığının altını çizdi.

Bafra’nın iklim olarak havası ve suyu olarak genç ve kabiliyetli genç güreşçileri yetiştirdiğini, Bafra’nın güreş sporunda bir ocak olduğunu vurgulayıp, Bafra güreşine hep birlikte sahip çıkalım, çıkalım ki; Türkiye de ve Dünya’da önemli başarılara imza atalım diye konuştu.

 

ÖZEN MARKETTE HİZMET VERİYOR

6 yıl önce hizmete giren, Sönmez Fırın’ın karşısında bulunan Özen Market kurucusu Mustafa Akkurt’u, bugün iş yerinde ziyaret ettik. Burada mütevazi kimliği ile Bafra halkına marketçi olarak hizmet vermeye çalışan Mustafa Akkurt ile genelde Bafra’nın genç güreşçilerinin geleceğini tartıştık.

Bafra İhtisas Güreş Okulu ile ilgili bundan böyle ileriye dönük hem desteğimizi vereceğiz, hem de genç güreşçilerimize sahip çıkacağımızı Bafra kamuoyu ile paylaşacağımızı saygılarımız ile belirtmek istiyoruz.

 

DSCN5680 DSCN5683 DSCN5684 как продвинуть сайтПосуда российского производстваблинные сковородыцена путевки впоисковые запросы google

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ