Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

İSTABULDA ŞENOL GÜL’ÜN KONUĞU OLDUK

İSTABULDA ŞENOL GÜL’ÜN KONUĞU OLDUK
  • Genel
  • 13 Nisan 2015

İstanbul’da Bafralı hemşehrimiz Şenol Gül’ün misafiri olduk. Şenol Gül’ü ofisinde ziyaret ederek, bir süre sohbet ettik.

Kendisine teşekkür ediyoruz. Bizimle çok ilgilendi, gerekli duyarlılığı ve hassasiyeti gösterdi. Ofisinde bir süre sohbet ettik, bu sohbetimize İsmet Çerçi bey’de katıldı.

Bafra’yı konuştuk, eski günleri yad ettik. Şenol Gül, her ne kadar İstanbul’da da olsa, aklı hep Bafra’da. Her ay’ın en az 10 günü Bafra’da geçiyor, eşi biraz rahatsız. Eşinin rahatsızlığı Şenol Gül’ü oldukça etkilemiş. Hanımefendiye geçmiş olsun diyor, Allah’tan sağlık ve afiyetler diliyoruz.

 

BAFRANIN TEMSİLCİSİ OLDULAR

Başta Şenol Gül olmak üzere, İstanbul’da iş hayatlarını başarı ile sürdüren Bafralı hemşehrilerimiz, İstanbul’da Bafra’nın temsilcisi oldular.

Hepsinin de konumları güzel, onlar artık birer İstanbul’lu olmuşlar ama hiç bir zaman da doğup büyüdükleri Bafralarını unutmamışlar.

İnsan sıla’ya çıktığında, Bafra özlemini daha çok yaşıyor. İşte Şenol Gül’de bunlardan bir tanesi. Bakın neler söylüyor, “İbrahim bey, yıllar önce Bafra’dan İstanbul’a geldik. Şu an şükürler olsun maddi ve manevi olarak kendimize göre iyi bir yere geldik. Ama hiç bir zaman Bafralılardan kopmadık, burada da derneklerimiz var. Sık, sık bir araya geliyoruz, Bafralılık duygusunu birlikte yaşıyoruz. Geleneklerimize sahip çıkıyoruz. İşte geçtiğimiz günlerde derneklerimizin büyük çabaları sonucu İstanbul’da bir feshane kuruldu, burada Bafra’ya has yemek çeşitlerini gördük. Bafra’nın nokulunu, kaymaklı lokumunu ve buna benzer yemek türlerini tatma zevki yaşadık. Her yıl da bu geleneğimizi kurulan feshane de yaşatacağız. Bu vesile ile Bafra da ki tüm hemşehrilerimize selam ve saygılarımızı gönderiyorum” dedi.ванные комнаты фото дизайн маленькиестеклянные крышки для посудыseo анализ сайта продвижениетурция отдых цены 2015эндокринные заболевания щитовидной железы

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ