Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

SILADAKİ HEMŞEHRİMİZ “HAKAN SEZGİN”

SILADAKİ HEMŞEHRİMİZ “HAKAN SEZGİN”
  • Genel
  • 11 Nisan 2015

Aslen Alaçamlı, Alaçam’da doğdu. Babası uzun yıllar Alaçam tapu kadastro’da memurluk yaptı. Kendisi hava yarbay, yarbay pilot. Hakan Sezgin ile Murat İmza’nın ofisinde tanıştık, bir araya geldik. Hemşehrileri olarak sohbet ettik.

Hakan Sezgin, yöresini hiç unutmamış. Şu an Alaçam yeni camii mahallesi tepebaşı sokak no:14’de evleri var. Her kurban bayramında alaçama gelerek, kurbanlarını burada kesiyor. Bu vesile ile de hemşehrileri ile hem hasret gideriyor, hem de bayramlaşıyor.

 

GÜVENLİK ŞİRKETLERİ VAR

Yarbay Hakan Sezgin’in kardeşi Kemal Sezgin’in güvenlik şirketleri var. Hakan Sezgin’de fırsat buldukça kardeşi Kemal Sezgin’in yanına gelerek, ona yardımcı olmaya çalışıyor.

Hakan Sezgin, 15 yıldır Ankara Genel Kurmay’da Yarbay olarak görev yapıyor. Tam bir hemşeri canlısı. Vazgeçemediği dostlarından bir tanesi de hiç kuşkusuz iş adamı Murat İmza . abi, kardeş gibiler..

Alaçamlılar sılada da olsa, birbirlerini bırakmıyorlar. Hatta maddi manevi her konuda birbirlerine destek oluyorlar.

Bu arada Hakan Sezgin ve Kardeşi Kemal Sezgin, Samsunlular dernekleri ile de iç içeler. Bu tür sosyal aktivitelere özellikle abi, kardeş katılıyorlar.

 

HAKAN SEZGİNDEN SAMSUN’A BAFRA’YA VE ALAÇAM’A SELAM VAR

Hava pilot yarbay Hakan Sezgin, can kardeşi Murat İmza ile bize ve ekibimize çok sahip çıktılar. Kendilerini buradan saygı ile anıyor, selamlarımızı gönderiyoruz.

Hakan Sezgin, her ne kadar görev icabı gurbette de olsalar Samsunluları, Bafralılar ve Alaçamlıları hiç bir zaman unutmadıklarını vurguluyor.

Onlara bizim vesilemiz ile selam ve saygılarını gönderiyorlar. Hava pilot yarbay Hakan Sezgin, samsunluların istanbul’da çok önemli konumda olduklarını her birinin müteşebbis zihniyeti ile hareket ettiklerini vurgulayıp, şöyle konuşuyor “Bizim Samsun halkı buna bölge insanımız dahil çok çalışkanlar. Bilhassa gurbette birbirlerine çok sahip çıkıyorlar. Ticari ilişkilerinde istişarede bulunuyorlar. Bunlar çok olumlu gelişmeler, bizler de bu gelişmeleri memnuniyetle gözlemliyoruz. Bu tutkunluk, bu birlik ve berberlik inanıyorum bundan sonra da devam edecek. Şu an İstanbul da bu metrapol şehirde samsunlular iş adamlığı kimliği ile 5. Sırada yer alıyor. Bu veriler afaki veriler değil, iç işleri bakanlığının tespiti olup, bakanlığın verisidir.

Her samsunlu hiç kuşkusuz Samsun’unu, Bafra’sını, Alaçam’ını ve diğer ilçeleri özlüyor. İçlerinde her ne kadar dışarıdada olsalar, sıla hasreti yaşıyorlar.

Bu İstanbul da ki iş adamlarımız, inanıyorum ileriye dönük bölgelerine önemli yatırımlarda bulunacaklar. Böyle olduğunda da bölgemizde istihdam oluşacak, işsiz genç kardeşlerimiz iş imkanına kavuşacak. Bu vesile ile tüm bölge halkımıza selamlarımızı gönderiyoruz” dedi.

 

GÜVENLİK ŞİRKETLERİNDE ÇALIŞACAK HEMŞERİLERİMİZE KAPIMIZ AÇIK

Hakan Yıldız, kardeşi Kemal Yıldız’ın güvenlik şirketinin bulunduğunu hatırlatıp, “Biz şirket olarak çok geniş kapsamlı çalışıyor ve hizmet sunuyoruz. Güvenlik sertifikası olan İstanbul’a gelip de iş bulamayan hemşerilerimiz bize geldiğinde kendilerini mağdur etmemek için şirketimizde iş imkanı sunabiliriz. Amacımız hemşerilerimize faydalı olabilmek, onları memnun edebilmektir” diye konuştu.проверка сайта на индексациюсковороды фирмыкак рассчитать каркасный домотдых доминикана ценыкак избавиться от головной боли без лекарств

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ