Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

İŞ ADAMI EYÜP ATMACA “TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞOLSUN”

İŞ ADAMI EYÜP ATMACA “TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞOLSUN”
  • Genel
  • 03 Nisan 2015

CEZZAR İNŞAAT LTD. ŞTİ Yönetim Kurulu Başkanı, İş Adamı Eyüp Atmaca, Çağlayan Adliyesi’nde yaşanan terör saldırısında yaşamını yitiren savcı Mehmet Selim Kiraz için Türk milleti olarak çok üzüntülü olduklarını belirtti.

Eyüp Atmaca, “Terörün her türlüsünü, aktörleri, amaçları, teşvik edicileri ve mazur göstericileri her kim ve her ne olursa olsun lanetliyoruz. Şehit olan Savcımız Mehmet Selim Kiraz’a yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Ailesinin ve milletimizin başı sağ olsun.” Dedi.

Eyüp Atmaca, Savcımızın hunharca öldürülmesine çok üzüldüğünü belirterek “Allah C.C rahmet eylesin. Türk milletinin verdiği şehit önemli bir insan. Çok üzüldük, dış güçlerin ülkemizi karıştırma senaryoları gözle görülür biçimde ortadadır. Bir yandan Selimiye Kışlası yanıyor, bir yandan elektrikler kesiliyor, bir yandan Savcımızın vefatı. Biz Türk toplumu olarak ülkemizin huzurlu olmasını diliyoruz. Savcımızın şehit edildiği terör eyleminin insanlığa karşı işlenmiş bir suç olduğunu hep birlikte görüyoruz. Türk milletinin başı sağ olsun” şeklinde açıklama yaparken, oldukça duygulu anlar yaşadı.

 

İBRAHİM ALAÇAMLIYA AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Türk toplumu olarak, Türk devletinin bu hainlerin en kısa süre içerisinde yuvalarına gireceğinin de altını çizen Eyüp Atmaca, baş yazarımız İbrahim Alaçamlı’ ya şöyle konuştu “İbrahim abi, şimdi birlik ve beraberlik zamanı. Devletimiz dim dik ayaktadır, hiç kimsenin iştahı kabarmasın. Hainler cezasını buldu. Hepimiz Türkiye’mizin huzur ve barış içinde yaşaması için dua etmeliyiz. Bu vesile ile Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’a bir kez daha Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır, hükümetimize ve halkımıza da taziyelerimizi iletiyoruz” dedi.russian keyboard translatorправо собственности на домстройка каркасного домаgroupsпродвижение сайта оптимизация сайта

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ