Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BİZİM YAZI VE YORUMLARIMIZI DOSTLARIMIZ OKUMASIN RAHATSIZ OLANLAR BİLHASSA TAKİP ETSİN !

BİZİM YAZI VE YORUMLARIMIZI DOSTLARIMIZ OKUMASIN RAHATSIZ OLANLAR BİLHASSA TAKİP ETSİN !
 • Genel
 • 03 Nisan 2015

Hemen konuya gireyim;

 • Televizyonculuk hayatım bitti. Birileri bitirmedi, ben noktayı koydum.
 • Halen en az 8-10 ulusal televizyondan telefonlar alıyorum, program yapmamı arzu ediyorlar. Her birine teşekkür ettim ve noktayı koyduğumu ifade ettim.
 • Dedik ya; hemen konuya gireceğim, bundan böyle Bafra, Alaçam, Yakakent’te halkın arasında olacağım ve sorunlarını birebir dinleyeceğim.
 • Bu da demek oluyor ki, münafıklara ve riyakarlara şu andan itibaren yazılarım ile savaş açacağım.
 • Kaybedecek hiç bir şeyim yok. Namuslu, onurlu, adam gibi adamların karşısında boynum incedir.
 • Ancaaaak, dost gözüküp beni arkadan hançerleyen kişilere de şu mesajı vermek istiyorum “Düdüklü tencere’de pişeceksin ama ötmeyeceksin..”
 • Birileri zannetmesin ki, bizim gıyabımızda birileri iftira dolu haber uçuracak da, biz seyirci kalacağız. Bu artık mümkün değil.. zaten işim gücüm yok, bundan böyle hem memleketi sömüreceksiniz hem de bizim sınırlarımız içerisine girip tavuklarımıza kışşşşt diyeceksiniz..
 • Çok rica ediyoruz, bizim sitemiz olan bafrahavadis.com haber sitemizi dostlarımız ve sevdiklerimiz lütfen takip etmesin, biz traj istemiyoruz. Biz onure’de olmak istemiyoruz. Zira bizi bilen bilir, geçmişten günümüze kadar garibine, yetimine, sağlıkçısına, siyasetçisine, sporcusundan, bürokratına kadar verdiğimiz destek ortadadır. Onu bilenler bilir. Bu nedenle dostlarımız bizi takip etmesin, okumasınlar.
 • Bizi sevmeyen, bizden rahatsız olan riyakarlar isterlerse okumasınlar.. Onlar mecbur takip edecekler.. Etmek zorundalar… Takip etmeseler de onlara birileri bilgi verir. Bilmem anlatabildim mi?
 • Sizlere tavsiyem, bu memlekete sahip çıkana sizler de sahip çıkın. Sahip çıkanı belki sevmeyebilirsiniz ama sanatını sevin. Yok şartlar ne olursa olsun ben sevmiyorum gibi düşünceler içerisine girebilirsiniz. Kendiniz bilirsiniz, ama şunu bilin ki, o tokmak öyle bir gün gelir ki kafanızda patlar..

GELELİM RİYAKARLARA

Kötü huylar arasında en çok yerilmeye, sakınılmaya ve özellikle toplum hayatında kökleşmemesi için emek harcamaya mecbur olduğumuz bir durum da riya denilen ikiyüzlülüktür. Riyakâr adam kendisini başkalarına sahip olmadığı özelliklerde tanıtıp satmaya çalışır. Sahte, yapmacık davranışlarla, olduğundan bambaşka görünür. Münafıklık da eder. Böyleleri inandıkları gibi söylemez ve dedikleri gibi de hareket etmezler.

Bunlar birini hedef almışsa, onu karalamak için her türlü senaryoları  oraya koyalar. Egolarını tatmin etmek için her türlü iftirayı atarlar.

Ama bilmezler ki, Allah c.c her şeyi görüyor. Bu tokmağı bunların başına biz çakmayız ama, Allah c.c öyle bir gün gelir nerden geldiğini anlayamazlar..

Her neyse bu riyakarlar ile ilgili fazla söze hacet yok. Ama şu bir gerçek ki, ben birilerini eleştirsem bile; bu eleştiri müspet eleştiri olacak, kesinlikle hakaret ifadesi olmayacak.

Hoşçakalın.продвижение брендов в интернете люксовыхчерногория туры визаразработка веб сайта компанииакклиматизация отек восстановление горная болезнь опытпродвижение сайта анализ

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ