Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ “FATMA ALİYE ANAOKULU İÇİN İNCELEME BAŞLATTI”

BAFRA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ “FATMA ALİYE ANAOKULU İÇİN İNCELEME BAŞLATTI”
  • Genel
  • 02 Nisan 2015
  • 0 YORUM
  • 563 KEZ OKUNDU

01.04.2015 Çarşamba günü Fatma Aliye Anaokulunda Neler Oluyor haberimize Bafra Milli Eğitim müdürlüğünden cevap geldi.

Bafra Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, baş yazarımız İbrahim Alaçamlı’yı arayarak Fatma Aliye Anaokulu ile ilgili müfettişlerin inceleme başlattığını belirtti.

Bafra Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, bizim haberimiz öncesi, daha biz haberi yapmadan Fatma Aliye Anaokulu ile ilgili şikayetlerin geldiğini, bu nedenle müfettişlerin inceleme çalışmaları yaptığını ifade etti.

 

OKUL YÖNETİMİNDEN BÖYLE BİR RAHATSIZLIK OLMADIĞI AÇIKLANDI

Fatma Aliye Anaokulunun yöneticileri söz konusu rahatsızlığın, Fatma Aliye Anaokulunda olmadığı ve de görülmediğini ifade ederlerken, bazı veliler de böyle bir rahatsızlığın son aylarda süre geldiğinden yakındılar.

www.bafrahavadis.com haber sitesi olarak bizim hiç bir kurum ve kuruluşla bir rahatsızlığımızın olmadığını, ancak haberciliğin gereği gelen tepkiler üzerine bu tür benzer haberleri bundan sonra da yayınlayacağımızı kamuoyuna saygılarımızla sunuyoruz.

 

FATMA ALİYE ANAOKULUNDA’Kİ YÖNETİCİLERİN SÖYLECEKLERİ OLURSA ONLARI DA DİNLEMEYE HAZIRIZ

Yayıncılık gereği Fatma Aliye Anaokulu ile ilgili yaptığımız haberimiz, Bafra kamuoyunda büyük bir ses getirirken, bize göre Fatma Aliye Anaokulunda ki yöneticilerinde konu ile ilgili açıklama yapma gereği duymak isterlerse bizi arayarak bilgi aktarabilirler.translate to portuguese brazil from englishмагазин аксессуаров для кухничугунная посуда продажаэверест схема восхождениясопровождение сайтов цены

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ