Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

İŞTE MHP’NİN 26 MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI HUZURLARINIZDA

İŞTE MHP’NİN 26 MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI HUZURLARINIZDA
 • Genel
 • 01 Nisan 2015
 • 0 YORUM
 • 348 KEZ OKUNDU

7 haziran genel seçimler öncesi MHP 26 aday adayını görücüye çıkarttı. Sözü fazla uzatmadan siz takipçilerimize MHP’nin 26 milletvekili aday adayını sunuyoruz.

 

 1. Aslan Karanfil
 2. Pınar Balık
 3. Akın Ünal
 4. Muzaffer Candemir
 5. Ayten Başkan Yüksel
 6. Biltekin Özdemir
 7. Hüseyin Edis
 8. Ali Cengiz
 9. İlyas Yurtseven
 10. Numan Şakar
 11. Haydar Aksu
 12. Ayhan Cengiz
 13. Nazım Yüksel
 14. Ferhat Günaydın
 15. Adem Uzal
 16. Ayhan Acar
 17. Cemalettin Şimşek
 18. Erdem Şenocak
 19. Erhan Usta
 20. İbrahim Özyer
 21. Kemal Bostancı
 22. Mustafa Keskin
 23. Osman Teber
 24. Öznur Çeker
 25. Yakup Akın
 26. Yücel Şahin

 

BAFRA ADAY ADAYLARI KİMLERDEN OLUŞUYOR?

Şöyle bir baktığımızda 26 isim arasında Bafra’dan kimler aday adayı olmuş?

Hüseyin Edis, İlyas Yurtseven, Haydar Aksu, Cemalettin Şimşek her ne kadar çarşambalı olsa da biz onu Bafralı olarak gördüğümüz için bir de Dr. Kemal Bostancı diyebiliriz.

 

GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE BAFRA’NIN 5 ADAY ADAYI VAR

Geçtiğimiz dönemde MHP Samsun’dan sadece 1 milletvekili çıkartabilmişti. Bu da Dr. Cemalettin Şimşek olmuştu.

Bu 26 aday adayı arasından ilk 9 listeye girebilecek. Şimdi merak ediyorum, ilk 3’e kimler konulacak? Dikkat edecek olursanız, ilk 3’den söz ettim.
bu da demek oluyor ki; MHP Samsun’da bana göre 1 milletvekilliğinde kalmayacak. Görüntü bu. Her ne kadar bölge halkımız hür iradesini sandıkta gösterecek olsa bile, benden hatırlatması MHP 7 Haziran’da ki genel seçimlerde kesinlikle 1 milletvekilliğinde kalmayacak. Özellikle ilk 3’e Bafra’dan 1 adayında girmesi halinde çok şeyler değişeceğine inanıyorum.

 

GELELİM SAYIN VEKİL CEMALETTİN ŞİMŞEK BEY’E

Sayın Doktorumuz, nasıl olduysa geçtiğimiz dönem 1. Sıradan Ankara’nın yolunu tuttu. Görüldüğü üzere 26 aday adayı arasında sayın vekil Cemalettin Şimşek bey’de var.

Demek oluyor ki, bir kez daha şansını deneyecek. Peki şimdi soruyorum, “26 tane aday adayı ki her biri bana göre birer pırlanta,  bunlar sıralamada nerelerde yer alacaklar? Şayet MHP genel seçimlerde bilhassa Samsun’da birden fazla aday çıkartmak istiyorsa, sıralamaya yeni simalar, yeni yüzler koyması gerekmez mi?

Samsunlu ve bölge halkı sayın vekil Cemalettin Şimşek Bey’e geçtiğimiz dönem ahde vefasını göstermiştir. Bana göre sayın şimşek, erdemlilik gösterip bu seçime girmemesi gerekir. Benim sayın şimşek ile ne geçmişte ne bugün hiç bir sorunum yoktur. Ama şu bir gerçek ki, ben MHP’nin misyonunu ve stratejisini bir kardeşiniz olarak çok iyi bilenlerdenim. Zira MHP’de ben değil, ‘biz konuşulur.’ Ben mesajımı verdim, gerisi genel merkezin. .

 polish russian translationпутевки в албену болгариякаркасный дом из профилятуры в занзибаре веснойлечение трихомонадной инфекции

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ