Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

FATMA ALİYE ANAOKULUNDA NELER OLUYOR !

FATMA ALİYE ANAOKULUNDA NELER OLUYOR !
  • Genel
  • 01 Nisan 2015

5 yıl önce hizmete giren ve şu an 3-6 yaş arası 130 öğrencisi bulunan Fatma Aliye Anaokulunda hizmet veren öğretmenlerin huzursuz olduğu, buna velilerinde katıldığı iddia edildi.

Fatma Aliye Anaokulunda hizmet veren öğretmenlerin, okul yönetiminden oldukça rahatsız olduğu iddia edilirken, diğer bir iddia’da öğretmenlerin okul yönetiminde ki rahatsızlığını Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne taşıdığı öğrenildi.

Fatma Aliye Anaokulunda okuyan çocukların velilerinin de okul yönetiminden şikayetçi ve rahatsız olduğu iddialar arasında yer alırken, velilerin bu rahatsızlığını Milli Eğitim Müdürlüğüne taşıdığı iddialar arasında.

 

ÖĞRETMENLER EĞİTİM BİR-SEN’E ŞİKAYETTE BULUNDULAR !

Fatma Aliye Anaokulundaki öğretmenlerin yönetimden oldukça rahatsız oldukları, bu rahatsızlıklarını milli eğitimden sonra, eğitim bir-sen başkanı Hamdi Yıldız’a da aktardıkları öğrenildi.

Öğretmenler, okul yönetiminde ki rahatsızlıklarını toplu olarak geçtiğimiz hafta hem Milli Eğitim Müdürlüğüne hem de Eğitim Bir-Sen Başkanı Hamdi Yıldız’a bizzat ikili görüşme ile bildirdikleri iddia edildi.

 

EĞİTİM BİR-SEN BAŞKANI YILDIZ, OKULA GİTTİ

Şikayetlerin ardı arkası kesilmediğini gören eğitim bir-sen başkanı Hamdi Yıldız, Fatma Aliye Anaokuluna giderek, öğretmenlerin şikayetlerini bire bir, bizzat dinlediği de iddialar arasında.

 

OKULA HER AN MÜFETTİŞ GELEBİLİR !

Bafra Milli Eğitim Müdürlüğünün yine edinilen bilgilere göre şikayetler ile ilgili Fatma Aliye Anaokuluna her an müfettiş gönderebileceği de iddia edildi.

Bu huzursuzluğun son zamanlarda daha da arttığı, öğretmenlere yakın çevreler tarafından öğrenilirken, bilhassa velilerinde okul yönetimi ile sık sık tartıştığı da iddialar arasında.

 

VELİLER BİR DOKUN BİN İŞİT

Adını vermek istemediğimiz ve bizi arayan bazı veliler, şöyle konuştular “ Hepimizin burada 3 ila 6 yaş arasında çocuklarımız var. Bu huzursuzluğu hepimiz gördük ve birebir yaşadık. Bizzat giderek okulun yetkilisi ile de görüşmeye çalıştık. Ancak bize çok sert bir muamelede bulundu. Bir kaçımız eğer önlem ve tedbir alınmazsa, Bafra Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunacağız” şeklinde konuştular.

 

ÖĞRETMENLER BAFRA MİLLİ EĞİTİME YAZILI DİLEKÇE SUNMUŞLAR

Bafra Aliye Anaokulundaki bazı öğretmenlerin rahatsızlıkları ile ilgili Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne şikayetleri ile ilgili dilekçeler verdiği de iddia edildi.

Öğretmenler, verilen dilekçelerin gereğinin yerine getirilmesi ile ilgili gelişmeleri bire bir takip ettiği de konuşuluyor.

 

BİZ DE BU İŞİN TAKİPÇİSİYİZ

Fatma Aliye Anaokulunda ki bu gelişmeler son zamanlarda sık sık yaşanırken, öğretmenlerin ve velilerin bu rahatsızlığını bizlerde www.bafrahavadis.com haber sitesi olarak bizzat takip ederek, gelişmelerin takipçisi olacağız. Bizim bu yazımız ilgililer tarafından kayda alınmazsa, o ilgililerle ilgili de yazılarımızı bu siteden okuyabilirsiniz.работа по продвижению сайтовсковороды для WOKкастрюли интернет магазинканадские каркасные домаприбор оберон

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ