Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

HİÇ BİRİ SIRALAMADA UMDUĞUNU BULAMADI !

HİÇ BİRİ SIRALAMADA UMDUĞUNU BULAMADI !
  • Genel
  • 30 Mart 2015

SAMSUN CHP’NİN ADAY ADAYLARI LİSTEDE UMDUKLARINI BULAMADILAR

Samsun’da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Adaylarını 17 ilçede belirledi. İlk 9’un 5. Sırasında Bafralı Şaban Sevinç 3779 oy alabildi.

Diğer Bafralı aday Şevki Yılmaz ise yarışmada kendine 8. Sırada yer buldu, Aldığı oy ise 3335. CHP’nin bir diğer Bafralısı mimar Cengiz Sezgin, 1645 oy toplayıp 16. Sırada yer aldı.  Diğer Bafralı aday adayı Recep Kılıç ise 1225 oy’da kaldı.

 

CHP SAMSUNDAN 7 HAZİRANDA KAÇ MİLLETVEKİLİ ÇIKARTABİLİR?

Geçtiğimiz seçim döneminde CHP Samsun’dan 2 milletvekili çıkartabilmişti. Şimdi önümüzde 7 haziran seçimleri var.

Ben şimdi sizlere soruyorum, “CHP SAMSUNDAN 7 HAZİRANDA KAÇ MİLLETVEKİLİ ÇIKARTIR?” ben yorum yapmayacağım ancak, gören göz de kılavuz istemez. Bizim arzumuz ilk 3 ‘de en azından bir Bafralı olmasıydı, ama nasip değilmiş.

Halbuki Bafra, samsun’un en büyük ilçelerinden biri konumunda. Olaya sadece Bafra olarak bakmamak lazım. Bunun Alaçam’ı var, Yakakent’i var, Ondokuz Mayısı var. Şimdi tekrar soruyorum “Ey CHP bizim yöremizden ilk 3’de neden bir Bafralı yok?”

 

CHP’NİN 2 MİLLETVEKİLİ NE OLACAK?

Haluk Koç ve İhsan Kalkavan, bir rivayet Sayın Kalkavanın aday olmayacağı, sayın Haluk Koç’unda büyük şehirlerden bir tanesinde kontenjan olarak yer alacağı iddialar arasında.

Şimdi tekrar merak ediyorum, Samsunda yapılan ön seçimi sıralamada yer alanlara CHP genel merkezi onay verecek mi?

İşte bunlar hep soru işareti. Benden hatırlatması, “kimse umudunu yitirmesin. Her an her şey olabilir”дизайн небольшой ванной комнаты с душевой кабинойст 185 ук украиныкак выбрать казан для пловастроительство домов ценыобщая диагностика организма

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ