Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

MEDİBAFRA’NIN GELENEKSEL TIP BALOSU SERRA OTELDE GERÇEKLEŞTİ

MEDİBAFRA’NIN GELENEKSEL TIP BALOSU SERRA OTELDE GERÇEKLEŞTİ
  • Genel
  • 26 Mart 2015

10 Ağustos 2009 tarihinde faaliyete başlayan Özel MediBafra Hastanesinin her yıl yapılan geleneksel Tıp Balosunu çalışanları ile birlikte Samsun Serra Otel’de kutlanırken, katılım bir hayli fazlaydı. Baloda yemek programından sonra eğlenceye geçildi.

Samsun Serra Otel’de düzenlenen kutlama programına, hastane yönetimi, personeli aileleri ile davetliler katıldı. Katılımcıların eğlenceli anlar yaşadığı etkinlikte, çekilişler yapıldı. Çekiliş sonucu çıkan hediyeler ödül olarak verildi.

Öte yandan Özel MediBafra Hastanesi tarafından hazırlanan emekli olan hemşirelere sürpriz yapılarak, hastane yönetimi tarafından plaketler takdim edildi. Plaketi alan hemşireler çok duygulu anlar yaşadılar.

Programda Özel MediBafra Hastanesinin kuruluşundan itibaren yapılan çalışmalar ve başarılar kısa olarak sunuldu.

Her yıl düzenli olarak yapılan tıp balosunda, eğlenceli dakikalar yaşandı. Doktorlar, hemşireler ve personel yılda bir de olsa bir araya gelebilmenin mutluluğunu yaşadılar.

 

YAŞ PASTA KESİLDİ

Gecenin ilerleyen dakikalarında doktorlar ve personel bilhassa bayanlar bir araya gelerek günün anısına mahsus yaş pasta kestiler.

Kesilen yaş pastalar davetlilere ikram edildi. Gecenin anlamı ile ilgili açıklama yapan Özel MediBafra Hastanesi İşletme Müdürü Nükleer Tıp Uzmanı Dr. Şafak Aygül, “Biz Özel MediBafra Hastanesi ailesi olarak, her yıl tıp balomuzu düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Bunda ki amacımız bir yılın vermiş olduğu yorgunluğu gidermekti. Bu vesile ile gecemize katılan doktorlar, hemşirelerimiz ve personelimize teşekkür ediyorum” dedi.

IMG_4571 IMG_4576 IMG_4579 IMG_4584 IMG_4585 IMG_4586 IMG_4590 IMG_4591 IMG_4597 IMG_4598 IMG_4600 IMG_4605 IMG_4607 IMG_4712 IMG_4762translation english to russian googleпродажа посуды оптомсковороды чугунныепроекты готовых домов каталогкакова норма холестерина в крови

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ