Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

AK PARTİNİN GENÇ MİLLETVEKİLİ A.ADAYI FERDİ ÜNLÜ

AK PARTİNİN GENÇ MİLLETVEKİLİ A.ADAYI FERDİ ÜNLÜ
  • Genel
  • 26 Mart 2015

İçimizden biri, gazeteci Ferdi Ünlü, Ak Parti’den  Milletvekili Aday Adayı oldu. Ak Parti’den Samsun Milletvekili Aday Adaylık müracaatını yaptıktan sonra seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Ak Parti Aday Adayı Ferdi Ünlü, “Ben halktan bir kişiyim, benim önceliğim dün de Ak Parti’ydi bugünde. Amacım topluma bir şeyler kazandıracak, toplumun daha iyi yaşamasını sağlayacak proje üretmek ve hayata geçirmek olacak” diyor.

Ak Parti’den Aday Adayı olmasının tamamen bu ideallerden doğduğunu vurgulayan Ünlü, “Ak Parti demek, boş oturmamak demektir. Ak Parti demek, mücadele vermek demektir. Bende Ak Parti şemsiyesi altında bu mücadelemi sonuna kadar sürdüreceğim” diye konuştu.

EN GENÇ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

7 Haziran 2015’de yapılacak genel seçimler için Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı olmaktan, bu camia içerisinde yer almaktan bir kez daha onur duyduğunu vurgulayan Ferdi Ünlü, “Ak Parti’nin 7 Haziran 2015’de ki seçimlerde hem Samsun’da hem de Türkiye genelinde oyunu ciddi oranda arttıracağına inandığını ve buna çalışmaları ile destek vereceğini de ifade etti.”

Samsun siyasi tarihinin genç Milletvekili Adaylarından biri olduğunun altını çizen Ünlü, “35 yaşındayım, kaldı ki Milletvekili seçilme yaşı 25’e indirildi. Şimdi ise partimiz Ak Parti, seçilme yaşını 18’e kadar düşürmeyi planlıyor. Kişilik olarak aktif bir kimliğe sahibim. Sadece ilçede değil, yıllardır bölgedeki halkımız ve iş adamlarımız ile özellikle bürokratlarımız ile her zaman istişarelerde bulundum. Onların güvenini kazandım. Zaten görevim icabı matbaa sahibiyim, aynı zamanda kendi adıma gazete çıkartıyorum. Tüm bu bilgim, becerim ve tecrübem ile Ak Parti’den aday adayı oldum. Şayet nasip olur aday olursam, Bafra bana hiç yabancı değil. Sadece Bafra’mı? Tüm bölge bizim için Bafra sayılır. Çünkü biz bölge halkı ile de iç içeyiz. Hepsiyle hemen hemen görüşmelerimiz ve dostluklarımız vardır. Halkın içinden gelmem, halkın sorunlarını yerinde görmem beni Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı olmama neden oldu. İnşallah hayırlı olur” dedi.

 

GENÇ GAZETECİ ARKADAŞIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUZ

Bafralı 35 yaşındaki genç kardeşimiz Ferdi Ünlü’ye Ak Parti’den Aday Adaylığı hususunda başarılar diliyoruz. Zira genç kardeşimiz yıllardır Basın mensubu olarak bu bölgeye önemli katkılarda bulundu.

Bence medeni cesaret gösterdi. Biz de basın mensubu olarak sayın Ünlü’yü bu davranışından dolayı tebrik ediyoruz. Kendisine başarılar diliyoruz. İnanıyoruz ve destekliyoruz. İnşallah Ak Parti’nin Samsun sıralamasında iyi bir yer alır ve genel seçimde de Milletvekili olur temennisinde bulunuyoruz.реклама сайта в гуглезаполнение декларации о доходахсколько стоит сайт визиткавысота горы эльбрускишечная палочка признаки

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ