Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

YILIN ANNESİNE KAYMAKAM ARSLAN’DAN BÜYÜK ÖDÜL GELECEK

YILIN ANNESİNE KAYMAKAM ARSLAN’DAN BÜYÜK ÖDÜL GELECEK
  • Genel
  • 21 Mart 2015

www.bafrahavadis.com ‘un kurucusu, baş yazarımız Bafra Gazeteciler Derneği Başkanı, Haber 55 Dergisi sahibi İbrahim Alaçamlı’nın projesi olan “2015 yılının annesi” haberine Bafra Kaymakamı Halis Arslan’dan büyük teşvik ve destek geldi.

Bafra Kaymakamı Halis Arslan, Bafra’da yılın annesi haberini ilgi ve sevgi ile okuduğunu ve bu projeye destek vereceklerini, seçilecek olan yılın annesine de Bafra Kaymakamlığı olarak büyük ödül vereceklerini açıkladı.

Öte yandan “yılın annesini” seçecek olmamız nedeniyle Bafra Halkından da büyük destek geldi. Bazı iş adamları seçilecek olan yılın annesine çeşitli ödüller vereceklerini açıkladılar.

 

HALKIMIZIN DA DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ

Peki yılın annesi nasıl seçilecek? Yılın annesini Bafra halkı seçecek. Peki bu nasıl olacak? Hemen açıklayalım.

Sizler Bafra Havadis Facebook Sayfasından çevrenizde ikamet eden, fedakar anneleri tespit ederek bize yazabilirsiniz. Bizler de ekip olarak bu adreslere giderek bu anneler ile görüşme yapacağız. Bu arada bazı kişiler bizi arayarak “bu anne illaki yaşlı mı olmalı” diyorlar. Biz de diyoruz ki “bu anne yaşlıda olabilir, gençte olabilir. Önemli olan yılın annesi özelliklerine sahip olmasıdır.

Sizler şu andan itibaren yılın annesi “bu olmalı” diyorsanız. Bafra Havadis’in Facebook Sayfasına aklınızdaki yılın annesi portresindeki ismi adresi ile birlikte yazmanız kafi olacaktır.порядок оформления наследствачугунная посудапосуда от производителя россиятуры на доминикану ценыкак лечит простуду

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ