Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI TOPLUMUN TEMELİDİR

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI TOPLUMUN TEMELİDİR
  • Genel
  • 21 Mart 2015
  • 0 YORUM
  • 268 KEZ OKUNDU

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Abdullah KURUMAHMUT MÜSİAD Başkanı Salim Sar ve yönetimini ziyaret etti

Abdullah KURUMAHMUT’un  MÜSİAD ziyaretinde Başkan Salim Sar,Yönetim Kurulu Ali Süleymanoğlu,Mehmet Bilici,Yusuf Güneş,Ahmet Bahadır,Mehmet Akif Abanoz ve üyelerden İsmail Sar,Harun Reşit Özerde Hazır bulundular.

MÜSİAD Başkanı Salim Sar, Abdullah Kurumahmut’a çıktığı yolda başarılar diledi. Ziyarette konuşan Sar, “Öncelikle bu ziyaretten çok memnuniyet duyduğumu ifade etmek istiyorum. Vekil aday adaylarımız’dan arzumuz, beklentimiz, vekil olduktan sonra da uyum ve ahenk içerisinde çalışmasını önemsiyoruz dedi.,  AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Abdullah KURUMAHMUT ” Biz aday adaylığımızı açıkladığımızdan itibaren sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyoruz. Çünkü sivil toplum kuruluşları toplumun temelidir. Bu temellerden uzak duramayız. Ben de temelden gelen bir insan olduğum için sivil toplum kuruluşunun misyonunu iyi biliyorum. sivil toplum kuruluşlarının, önemini ve siyasetteki yerinin çok önemli olduğunu biliyorum. AK Parti iktidarıyla birlikte Türkiye sivilleşme yoluna girdi. Yani 15 sene önceki durumumuzla şimdiki durumumuz farklılık gösteriyor. Biz sivil toplum kuruluşlarının paylaşımlarına, fikirlerine çok önem veriyoruz. İnşallah milletvekilliği görevi bize verilirse, sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte uyum içerisinde çalışacağız” diye konuştu.

технология продвижение бренда b2bпутевки австрия словакиярасчет строительства каркасного домапроектирование отопления в коттеджеклиника неврозов харьков

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ