Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRALI İŞ ADAMI ŞENOL YILMAZ’DAN ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI

BAFRALI  İŞ ADAMI ŞENOL YILMAZ’DAN ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI
  • Genel
  • 18 Mart 2015

İstaş taşımacılık sahibi İş Adamı Şenol Yılmaz, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Mesajında, her aşamasıyla eşsiz bir kahramanlık destanı olan Çanakkale Zaferinin 100’üncü yıl dönümünü saygı ve şükranla andıklarını belirten Yılmaz: “Çanakkale Zaferi, kutsal vatan topraklarımızı işgale kalkışan onlarca devletin kurduğu, dünyanın en büyük silahlı gücüne karşı yapılmıştır.

 Ama bunun hiçbir şekilde ve hiçbir zaman gerçekleşemeyeceğini gösteren, bu meydan okuma, millet olma bilincinin tohumlarını atarak Kurtuluş Savaşı’nın kazanılması için de zemin hazırlamıştır. Kutsal direniş sayesinde belki de özgürlüğümüz, bağımsızlığımız ve geleceğimize hükmetme gücümüzü bir kez daha tüm dünyaya göstermiştir” dedi.

Çanakkale Zaferinin milli iradenin bağımsızlığa olan tutkusunun en büyük göstergesi olduğunu vurgulayan Yılmazl’ın mesajı şöyle:

1915’te Çanakkale de, Milli Mücadele’de ve görev aldığı her yerde vatanın müdafaası uğruna şahadete ulaşan veya gazi olan kahramanlarımız, bugün ülkemizi bölmek, birlik ve beraberliğimizi bozmak için fırsat kollayanlara karşı yine aynı azim ve fedakarlıkla mücadele etmektedir.

 Aziz şehitlerimizin bizlere emaneti olan dul ve yetimleri ile harp ve vazife malulü gazilerimizin sorunlarına duyarlılıkla yaklaşmak, yaşam şartlarını iyileştirmek, ihtiyaçlarını karşılamak ve geride bıraktıkları emanetlerine sahip çıkmak, millet ve devlet olarak bizim asli görevimizdir.

 Çanakkale Zaferi’ni kazanarak vatanı ve bayrağı için şehit olan, bugün bizlerin özgür ve bağımsız bir ülkede hayat bulmamızı sağlayan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve bizim için kendini feda eden o meçhul kahramanları, şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla ve büyük bir hürmetle, minnetle, şükranla anıyorum.

 продвижение бренда компании примертвой дом баку каталог товаровраскрутить сайт в яндексеканадская технология строительства домов плюсы и минусылечение простатита в харькове

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ