Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA GAZETECİLER CEMİYET BAŞKANI İBRAHİM ALAÇAMLI’DAN ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI

BAFRA GAZETECİLER CEMİYET BAŞKANI İBRAHİM ALAÇAMLI’DAN ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI
  • Genel
  • 18 Mart 2015

Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Alaçamlı, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Alaçamlı, mesajında 18 Mart’ın tarihin dönüm noktası olduğunu belirtti. Alaçamlı, 18 Mart’ın, ulusların kahramanlık denilince aklına gelen nadir anlardan biri olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti;

3″Düşmanı dize getiren inancın siperleştiği, sonu olmayan bir başlangıcın destanlaştığı bir tarihin 100. yıl dönümü. Bugün, dönemin en güçlü ordularına sahip, işgalci devletlere karşı kazanılmış, ’Çanakkale geçilmez’ gerçeğini, tarihe altın harflerle yazdıran binlerce şehidimizin kanla yazdığı eşsiz bir gün.

18 Mart Çanakkale Zaferimizin yıl dönümü ve Şehitler Günü’nde, bayrağı, görevi ve kutsal bildiği vatanı uğruna korkusuzca canlarını vererek mertebelerin en yükseği şehadet mertebesine ulaşan aziz şehitlerimizi bir kez daha saygı ve minnetle anıyoruz. Milletimizin bağımsızlığa olan tutkusuyla her ne şart altında olursa olsun vatanımızdan asla vazgeçmeyeceğimizin bir kez daha tüm dünyaya duyurulduğu, tarihin ve dünyanın akışının değiştiği böylesi bir günde, bir kez daha tüm kahraman ecdadımızı rahmet, şükran ve minnetle anıyorum.”

50 необлагаемых минимумовсотейник сковородакаркасные дома этапыэкстримальный туризмострицы у взрослых

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ