Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN’İN “ÇANAKKALE ZAFERİ” MESAJI

BAFRA BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN’İN “ÇANAKKALE ZAFERİ” MESAJI
  • Genel
  • 18 Mart 2015

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Çanakkale Zaferi’nin 100. yıldönümü ve 18 Mart Şehitler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
Çanakkale’nin, bir milletin ateşle imtihanı olduğunu belirten Başkan Şahin mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Tarih boyunca istiklal ve bağımsızlığını, milli birlik ve bütünlüğünü her şeyin üstünde tutan, bu uğurda büyük bedeller ödeyen aziz milletimiz, hiçbir zaman esaret altında yaşamayı kabul etmemiş, canından aziz bildiği kutsal Vatan topraklarını, canı ve kanı pahasına korumasını bilmiştir.
Vatan topraklarını korumak ve savunmak için en güç koşullar altında canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen şehitlerimiz, devletimizin varlığının, birlik ve beraberliğinin güvencesi olarak sonsuza kadar milletimizin gönlünde yaşamaya devam edecektir.

Milletimiz, şehitlerimizin ve gazilerimizin değerini daima bilmiştir, onları asla unutmamıştır, unutmayacaktır.
Bizler de bu şuurla, şehitlerimizin emanetine kararlılıkla sahip çıkarak, ülkemizi güçlü bir şekilde geleceğe taşımak için çalışıyoruz. Birlik ve beraberliğimizi, dayanışmamızı koruduğumuz sürece inanıyoruz ki, yarınlarımız daha güzel ve daha parlak olacaktır.
Bu vesileyle Çanakkale Zaferimizin 100. Yıl dönümünü ve şehitler günümüzü tebrik ediyor, üzerinde huzur ve güven içerisinde yaşadığımız bu vatan topraklarını bizlere emanet eden aziz şehitlerimize yüce rabbimizden rahmet diliyorum.”invitation onlineштрафы пдд украина 2015проверить позиции сайтанаружная отделка каркасного домауреаплазма способы заражения

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ