Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

AK Parti Milletvekili A. Adayı Av. İbrahim Semiz’den Memur-Sen İl Başkanlığına Ziyaret

AK Parti Milletvekili A. Adayı Av. İbrahim Semiz’den  Memur-Sen İl Başkanlığına Ziyaret
  • Genel
  • 12 Mart 2015

AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Av. İbrahim Semiz, Samsun Memur Sendikaları Konfederasyonu (MEMURSEN) İl Başkanı Nejdet Güneysu ve Memur-Sen’e bağlı sendika başkanlarını ziyaret etti.

Memur-Sen’e bağlı sendika başkanlarının da hazır bulunduğu ziyarette, AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Av. İbrahim Semiz’e ilgi oldukça büyüktü.

Sendikaların çalışma şartlarının çok ağır olduğunu vurgulayan, AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Av. İbrahim Semiz, “Sendikalarımız yükü gerekten çok ağır. Hak arayıcı ve arabulucu görevi yapan Sendikalarımızın önemi ve yeri de ayrıca önde gelmektedir. Allah’ın izni ile Milletvekili seçildiğimde siz değerli Sendika temsilcileri ile sık sık bir araya geleceğiz ve yapılması gerek çalışmaları yerinde dinleyerek sorunlarınıza çare bulup ortak olacağız. Bizleri kabul eden çok değerli sendika temsilcileri başkanlarına teşekkür ederim” dedi.

Samsun Memur Sendikaları Konfederasyonu (MEMURSEN) İl Başkanı Nejdet Güneysu ise, AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Av. İbrahim Semiz’in ziyaretlerinden ötürü memnuniyetini dile getirerek, “Samsun’umuzda sendika olarak elimizden gelenin fazlasını yapmanın gayretindeyiz. Eğitim konusunda, herhangi bir içlerimizin bir okulunda, bir öğrencinin burnu dahi kanasa önce bizlerin haberi olmaktadır. Bütün çalışmalarımızı özenle yapıyoruz. Siz değerli İbrahim Semiz beyin teşkilat içerisinden gelmesi, biz sendika temsilcilerinin görevlerini ve çalışmaların çok yakından bilirsiniz. İnşallah Milletvekili seçildiğinizde Samsun’umuz için, İlçelerimiz için güzel işler yapacağız. Ziyaretleriniz bizleri ve diğer sendika başkanları arkadaşlarımı mutlu etmiştir” dedi.

IMG_5018 IMG_5024интернет pr сайтагорящие путевки на кипр в сентябрекаркасный дом сип панелинатронцены на продвижение сайтов

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ