Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

AK PARTİ’DE MÜLAKAT HEYECANI

AK PARTİ’DE MÜLAKAT HEYECANI
  • Genel
  • 07 Mart 2015

AK PARTİ ADAY ADAYLARI PAZAR GÜNÜ İÇİN MÜLAKATA ÇAĞIRILDI. 81 ADAY ADAYI ANKARA YOL’UNDA. ALT KURUL, ‘ÜST KURUL’A RAPOR HAZIRLAYACAK.

 

PAZAR GÜNÜ ALT KURUL

Ak Parti’de aday adaylarını mülakat heyecanı sardı. 81 aday adayı Pazar günü aday belirlenmesi için ilk raporu hazırlayacak olan ‘Ak Parti Alt Kurulunun karşısına çıkacak. Alt kurul, aday adaylarıyla ilgili izlenimlerini üst kurula iletecek.

 

ONLAR KATILMIYORLAR

Genel Merkez’deki Alt Kurul’un karşısına eski milletvekilleri Fatih Öztürk, Mustafa Çakır, Eski İl Başkanı Fuat Köktaş ve Kadın Kolları Başkanı Nurhan Yapıcı Özel katılmıyor, ancak daha sonra yapılacak olan üst kurul mülakatlarında yer alacaklar.

 

RAPOR ÖNEMLİ

Alt Kurul aday belirlemede etkin olmasa’da “raporları etkili olacak”. Mülakat ile eş zamanlı ve sonrasında yapılacak kamuoyu yoklamaları üst kurul’da değerlendirilecek detaylı bilgiler ile ilk 18’i içeren rapor Başbakana iletilecek.russian alphabet translationпосуда оптом в спб дешево со складастроительство домов по канадской технологии видеотур на мальдивы 4 дняпродвижение сайта в топ 10 google

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ