Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRANIN ESKİ PİDE USTASI CEVDET USTA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

BAFRANIN ESKİ PİDE USTASI CEVDET USTA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU
  • Genel
  • 05 Mart 2015

Pidesi ile ünlü Bafra, yine pide ustaları ile ünlü ilçemizde eski pide ustalarından Cevdet Yaman(61) hakkın rahmetine kavuştu.

Yıllar önce merhum İbrahim Alaçamlıoğlu’nun pide salonunda yıllarca pide ustalığı yapan Cevdet Yaman’ın genç yaşta vefatı sevenlerini üzüntüye sevk etti.

Biz www.bafrahavadis.com haber sitesi olarak bugün Bafra’nın Çatak Köy’üne (mahalle) giderek, merhum’un oğlu Şükrü Türkmen’i, amcasının oğulları Naci ve Recep Türkmen’e baş sağlığı diledik.

 

KASIK AORT DAMARI YIRTILMIŞ

Merhum Cevdet Türkmen’in oğlu Şükrü Türkmen, babasının hasta olmadığını, bir hafta önce kasığında bulunan aort damarının yırtıldığını, akabinde Bafra Devlet Hastanesine, buradan da Mehmet Aydın Araştırma Hastanesine kaldırdıklarını, bir hafta sonra da aynı hastanede  babasının vefat ettiğini söyledi.

Merhum Cevdet Türkmen’in cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çatak Köy’ünde ki camii de cenaze namazı kılındıktan sonra aynı köy’de bulunan aile kabristanlığına defin edilecek.

 

BAFRA KAYMAKAMI HALİS ARSLAN’DA CENAZEYE KATILDI

Öte yandan köy gezilerini sürdüren Bafra Kaymakamı Halis Arslan’da, Çatak Köy’ünde ki cenazeye bizzat katılarak yakınlarına sabırlar ve baş sağlığı temennisinde bulundu.

 

HASAN ALAÇAMLI İZMİR’DEN ARAYARAK BAŞ SAĞLIĞI DİLEDİ

Eski pideci merhum İbrahim Alaçamlıoğlu’nun oğlu Hasan Alaçamlı’da, İzmir’den merhum Cevdet Türkmen’in oğlu Şükrü Türkmen ve amcası Naci Türkmen ile telefonla görüşerek, Türkmen Ailesine sabır, baş sağlığı ve Allah c.c’den rahmet diledi.

Bizler de www.bafrahavadis.com haber sitesi olarak Türkmen ailesine Allah c.c’den sabır, Merhum Cevdet Türkmen kardeşimize de rahmetler diliyoruz.translate from french to arabicдокументы на визу Швеция украинцамкаркасный дом внешняя отделкаотдых гоащитовидная железа симптомы у детей

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ