Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

AK PARTİ’DE TEMAYÜL ZARFLARI MÜHÜRLENDİ GENEL MERKEZE GÖNDERİLDİ

AK PARTİ’DE TEMAYÜL ZARFLARI MÜHÜRLENDİ GENEL MERKEZE GÖNDERİLDİ
  • Genel
  • 03 Mart 2015

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANLIĞI’NIN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLLERİ ADAY ADAYLARI İÇİN ORGANİZE ETTİĞİ VE YOĞUN BİR KATILIMIN OLDUĞU TEMAYÜL YOKLAMASI SONA ERDİ. AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLİ FATİH HAN ÜNAL, “BUGÜNKÜ GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ TEMAYÜL YOKLAMASINA OLAN İLGİDEN DOLAYI ÇOK MEMNUN OLDUM. İL BAŞKANLIĞIMIZI BU GÜZEL BİR ATMOSFERDE GEÇEN TEMAYÜL YOKLAMASINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM” DEDİ.

AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nın 25. Dönem milletvekilleri aday adayları için organize ettiği ve yoğun bir katılımın olduğu temayül yoklaması sona erdi.
25. Dönem milletvekilliği seçimleri öncesi AK Parti Samsun Milletvekili aday adaylarının belirleneceği, AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen temayül yoklaması sona erdi. AK Parti MKYK Üyesi eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Erç, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ve partililerin yoğun katılımıyla gerçekleşen yoklama sona erdi. Şimdi aday adayları derin derin düşünmeye başladı. 81 aday adayı için, 2 bin 494 kişinin 17 sandıkta oy kullandığı temayülün süresinin sona ermesinin ardından sandıklar açılarak, zarflar AK Parti Genel Merkezi’ne gönderilmek üzere paketlendi. Paketleme işleminin arından konuşma yapan AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, “Bugünkü gerçekleştirdiğimiz temayül yoklamasına olan ilgiden dolayı çok memnun oldum. İl Başkanlığımızı bu güzel bir atmosferde geçen temayül yoklamasından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ise geniş ve yoğun katılımdan dolayı partililere teşekkür etti. Konuşmaların ardından AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, paketlenen zarfları kendi eliyle mühürledi.купить сковорода вокгорнолыжные путевки в болгарию 2016техническая поддержка сайта стоимостькаркасные дома акцияантибиотики при уреаплазмозе

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ