Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

TURKUAZ İNŞAAT VE GAYRİMENKUL ŞUBAT AYINDA HİZMETİNİZDE

TURKUAZ İNŞAAT VE GAYRİMENKUL ŞUBAT AYINDA HİZMETİNİZDE
  • Genel
  • 01 Mart 2015

Turkuaz emlak ve gayrimenkul kurucusu Erdem Çağlar, şu sıralar yoğun bir çalışma temposu içerisinde girdi.

Amacının sadece Bafra değil, yurt içi ve yurt dışındaki hemşehrilerine en iyi ve en kapsamlı hizmeti vermek arzusunda olduğunu vurgulayan Erdem Çağlar bakalım bize neler söylemiş “İbrahim bey size ve ekibinize yapmış olduğumuz hizmetleri abartmadan naturel bir şekilde kamuoyuna duyurduğunuz için teşekkür ediyorum. Biz deneyimli ekipmanlarımızla sürekli proje arayışı içerisinde girdik. Fizibilite çalışması yaptık. Daha sonra bunları projeye çevirerek uygulamaya koyduk. İşte bu uygulamalardan en önemlilerinden bir tanesi de ışık kent ve elit kent karşısında bulunan Turkuaz İnşaat ve Gayrimenkul’ü ortaya koyduk. Bunun ne anlama geldiğini saygıdeğer hemşehrilerimiz hizmet startını vermeye başladığımızda çok iyi anlayacaklardır” dedi.
TURKUAZ İNŞAAT VE GAYRİMENKUL’DE NE GİBİ HİZMET VERİLECEK? 
Erdem Çağlar yeni hizmete girecek olan Turkuaz İnşaat ve Gayrimenkul’ün uluslar arası bir şirket olduğunu, 16 ülke ile çalışmaların devam ettiğini, burada çok önemli proje üretileceğini ve çok büyük hizmetler verileceğinin altını da çizerek sözlerini şöyle sürdürdü “Biz Turkuaz İnşaat ve Gayrimenkul olarak üzerimizde bir sorumluluk var. Bu sorumluluğu da bize saygıdeğer halkımız vermiştir. Biz de bu güvene layık olabilmek için, halkımıza mahcup olmamak için yoğun bir tempo içerisine girdik. İbrahim bey, kendimiz ile yarışıyoruz dersek abartılı olmaz. İnanın tertemiz duygular ile işimizin hakkını vermeye çalışıyoruz. Yeni şirketimizde inşaat, gayrimenkul ve danışmanlık hizmetlerinin yanında yapı malzemeleri ve otomobil alım satım ticaretimizi de sürdüreceğiz” dedi.
5 KİŞİLİK DENEYİMLİ EKİP İLE GELİYORUZ 
Şirket kurucusu Erdem Çağlar, yeni şirketlerinde konusunda uzman deneyimli ,ikili ilişkilerde ve bilgi alış verişinde bir ekibin orada bulunacağını hatırlatarak, şöyle devam etti “Yeni şirketimiz uluslar arası bir şirket olduğu gibi, yurt içinde de özellikle Bafra, Samsun ve bölgemizde de faaliyetlerini sürdürecektir. Burada ek bir iş olarak otomobil alım ve satım hususunda da şirket olarak halkımıza hem yol göstereceğiz hem de yönlendireceğiz. Ne zaman mı? Halkımız bu denli geniş kapsamlı ciddi bir kuruluşa inanın şu zamana kadar tanık olmadı. Bu bir ilk İbrahim Bey, daha da ileriye gidersek bu hizmet Karadeniz’de de bir tek.  Çok önemli yatırımları peşi sıra gerçekleştiriyoruz. Şirketimizin v.i.p aracıda bulunuyor. Bunun anlamı müşterilerimiz bize geldiğinde, biz kendilerini v.i.p aramızla istediği yere ücretsiz olarak götürüyoruz” diye konuştu.
KONUK EVİMİZİ SİZLERE TAHSİS ETTİK 
İnşaat, gayrimenkul ve danışmanlık hizmetlerinin yanında yapı malzemeleri ve otomobil alım ve satım ticaretimizle sizlere hizmet vermekten hiç kuşkusuz onur duyacağız şeklinde duygularını dile getiren Erdem Çağlar, bir müjde de vererek bir ilke imza atıp saygıdeğer müşterilerimize ve konuklarımıza arzu ettiklerinde ücretsiz olarak konuk ev’inde kalmalarını sağlayacağız dedi.
Özellikle şehir dışından gelen müşteriler için konuk ev’inin düşünüldüğünü vurgulayan Erdem Çağlar, “Bafra dışından ve yurt dışından bizimle istişare içerisine giren saygıdeğer müşterilerimiz için konuk evini düşündük. Bu düşüncemiz saygıdeğer halkımıza hiç kuşkusuz onlara olan saygımızın bir göstergesidir. Şimdiden hayırlı olsun” diye konuştu.
ÖNEMLİ MÜTEAHİTLER İLE İŞ BİRLİĞİNE GİRİLDİ 
Başta Çapoğlu İnşaat Ömer Çapoğlu ve Bektaş İnşaat Yusuf Bektaş gibi konumunda önemli yer tutan müteahitlerle de daire alım satım konusunda protokol yaptıklarını ifade eden Erdem Çağlar, “İş adamlarımızın gün geçtikçe bize olan güveni daha da büyüyor. Bizim asıl hedefimiz bu güveni sarsmamak, bu güvene layık olabilmek tek gayemizdir. Bunun için 10’a yakın konusunda uzman ekipmanlarımız ile hizmet içerisindeyiz. Bizim için müşterilerimiz saygıya değerdir. Onlar için ne yapsak azdır, bu teşvikte bizleri ileriye dönük daha büyük projelere imza atmamıza vesile olacaktır” dedi.
ERDEM ÇAĞLARDAN TEŞEKKÜR 
Erdem Çağlar, kısa süre içerisinde Bafra ve bölge halkının Turkuaz Emlak, İnşaat-Gayrimenkul, danışmanlık hizmetleri, yapı malzemeleri ve otomobil alım satım ticaretine büyük teveccüh gösterdiklerini vurgulayarak tüm Bafra ve bölge halkına sonsuz saygı ve sevgilerini sundu.
Haber: Aydın Alaçamlı 
DSCN4255 DSCN4260 DSCN4269

 

english translated into frenchаксессуары для ванной комнаты в стиле провансполарсип проектыдикая природа африки львыкак вылечить простатит хронический

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ