Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA VERGİ DAİRE MÜDÜRÜ SADE’DEN KAYMAKAMA ZİYARET

BAFRA VERGİ DAİRE MÜDÜRÜ SADE’DEN KAYMAKAMA ZİYARET
  • Genel
  • 01 Mart 2015

26. Vergi haftası dolayısıyla 23-25 Şubat tarihleri arasında her yıl vergi dairesi tarafından kutlanan, vergi kutlamaları haftası nedeniyle Bafra Vergi Daire Müdürü Mehmet Sade ve personeli Bafra İlçemizde önemli ziyaretlerde bulundular.

Bu ziyaretlerden bir tanesi de Bafra Kaymakamı Halis Arslan oldu. Bafra Vergi Daire Müdürü Mehmet Sade ve yakın çalışma arkadaşları, Bafra Kaymakamı Halis Arslan’ı makamında ziyaret ettiler.
KAYMAKAM ARSLAN TEŞEKKÜR ETTİ 
Yapılan bu anlamlı ziyaretten dolayı çok memnun kaldığını ifade eden Bafra Kaymakamı Halis Arslan, her yıl düzenli olarak kutlanan vergi haftası ve ziyaretten dolayı, Vergi Daire Müdürü Mehmet Sade ve personeline teşekkür etti.
Kaymakam Halis Arslan, verginin çok kutsal olduğunu ve bunun sadece vergi haftalarında değil, her zaman hatırlatılması gerektiğini vurgulayıp, şöyle konuştu “23-25 Şubat tarihlerinde kutlanan vergi haftasında inanıyorum siz ve ekibiniz hem esnaflarımızı hem de okullarımızı ziyaret ediyorsunuzdur. Bilhassa okullarımızda vergi haftasının anlamını okullarda seminerler düzenleyip, öğrencilerimize verginin anlamını ve özelliklerini anlatın” dedi.
SAM_9987

 не берут в армиюсубсидии на оплату коммунальных услугстроительство коттеджей polarsipэльбрус первое восхождениелечение хламидиоза отзывы

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ