Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

AK Parti’den Temayül Yoklamasında İmza Kampanyası

AK Parti’den Temayül Yoklamasında İmza Kampanyası
  • Genel
  • 01 Mart 2015
AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından yapılan temayül yoklamasında “Kadına yönelik şiddetin önlenmesi” için imza kampanyası da gerçekleştirildi.

Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapılan temayül yoklamasında AK Parti Genel Merkezi tarafından başlatılan “Kadına yönelik şiddetin önlenmesi” için imza kampanyası gerçekleştirildi.

Kampanyaya temayül de oy kullanan teşkilat üyeleri ve milletvekili aday adayları destek verdi.

Gerçekleştirilen imza kampanyasında bilgi veren AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, “Kadına yönelik her türlü siddetin; Acı ve ızdırap veren, yasam hakkını tehdit eden, temel bir insan hakkı ihlali olduğuna, Toplumu derinden yaralayıp zayı attığına, aile birliğini zedeleyip, anne ve çocuk sağlığını bozan son derece önemli bir halk sağlığı sorunu olduğuna, Kadına yönelik şiddetin katı töre, gelenek gibi hiçbir gerekçe ile asla meşrulaştırılamayacağına inanıyoruz.
Hayat arkadaşlarımız, kardeşlerimiz, annemiz, geleceğimizi emanet ettiğimiz evlatlarımız, kadınlar, bu toplumun yarısını oluşturan erkeklerle aynı haklara sahip bireylerdir. Bu nedenle; Kadına yönelik şiddete ortak olmayacağız, seyirci kalmayacağız. Kadına yönelik şiddete son vermek için el ele verelim.
Kadına Karşı Şiddetle Mücadelede, toplumun bütün bireyleri olarak üzerimize düşen görevi yapmak üzere ‘Kararlıyız bizde varız.’ dedi.

интернет для продвижение бренда одеждыкотелок чугунный купитьдеревянный домик шалестамбул погода майстоимость изготовления сайта визитки москва

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ