Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

Aslan Karanfil’den Yeni MHP İl Başkanı Süslü’ye Anlamlı Ziyaret

Aslan Karanfil’den Yeni MHP İl Başkanı Süslü’ye Anlamlı Ziyaret
  • Genel
  • 26 Şubat 2015

9 Şubat’ta Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı görevinden 7 Haziran Genel Seçimleri için istifa ettiğini açıklayan Aslan Karanfil yeni göreve başlayan MHP İl Başkanı Ömer Süslü’yü makamında ziyaret etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede Aslan Karanfil yeni seçilen İl Başkanını tebrik ederek, Ülkeye ve Samsun’a hayırlı uğurlu olması dileklerini iletti.

Karanfil, kendisinin de siyasi hayatını Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında devam ettireceğini,  İktidar partisinin özellikle son döneminde adeta bir güç zehirlenmesi yaşadığını, demokrasi, ekonomi, dış politika, Doğu ve Güneydoğu konularında ülkenin telafisi mümkün olmayan bir noktaya doğru ilerlediğini söyleyerek: ” Bu mesele artık Ben – Sen meselesini aşmış ve memleket meselesi olarak, tarihi bir sorumluluk olarak karşımızda durmaktadır. Durumun vahametini 7 Haziran seçimlerine kadar insanımıza bıkmadan usanmadan anlatmak zorundayız. Ben doğru bir yaklaşımla anlatıldığında hiçbir hemşerimizin buna bile isteye direneceğini düşünmüyorum.” dedi.

Demokrasiyi şiar edindiğini söyleyenlerin kendileri gibi düşünmeyenlere yaptıkları muamelenin ortada olduğunu söyleyen Karanfil” Bizlerde ülkemizin dört bir yanında görevler aldık. Evet, iktidar döneminin bürokratlarıydık ama kimseyi ötekileştirmedik. Yaklaşımımız her görüşten arkadaşımıza hep Devlet terbiyesi sınırları dâhilinde oldu. Özellikle Samsun’da ki görevimiz sırasında bunun en yakın tanıkları muhalefet partilerinin İl Genel Meclis Üyeleridir. ”dedi.

“Oya karşılık gelen yüzdeleriniz ne olursa olsun demokrasi anlayışınız sizden olmayanın da hakkını ne kadar savunabildiğinizle ölçülür.” Diyen Karanfil:  “İktidarın bu konudaki başarı oranı sıfırın çok altındadır.” Bireysel hırs ve bencillikten uzak bir şekilde samimi olarak katkı sunmak, ben istedim oldu ile yönetilen Samsun’un sesine bir nebze de olsun ses verebilmek için buradayım ”dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ömer Süslü “ Samsundaki hizmetlerinizi biliyoruz, O dönemki görevlerinizde her kesime eşit mesafede yaklaşma noktasındaki çabalarınız malum. Bir dönem de olsa iktidar partisinde siyaset yapmış biri olarak, içinde bulunulan durumun sizin tarafınızdan dile getirilmesi de bizler açısından ayrıca önemli. “dedi.

Karanfil’in ilerleyen günlerde MHP İl Binasında geniş bir katılımla Aday Adaylık açıklaması yapacağı öğrenildi.ключевики googleтуры в кранево болгариякак сделать полный аудит сайтаотдых на 1 мая 2015продвижение сайтов в топ 5

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ