Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, STK’LARIN SESİ OLACAĞIZ

Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, STK’LARIN SESİ OLACAĞIZ
  • Genel
  • 18 Şubat 2015

Ak Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, Bafra’da faaliyet gösteren Sivil Toplum Örgütü temsilcileri ile yaptığı toplantıda, sivil toplum örgütlerinin içinden gelen birisi olarak Ankara’da STK’ların sesi olacağını söyledi.

BAFRA STK’LARDAN AKÇA’YA DESTEK

Bafra Öğretmenevinde gerçekleştirilen kahvaltıda Ak Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça’ya sorunlarını ve sıkıntılarını dile getiren STK temsilcileri, Akça’dan Milletvekili olduğunda kendilerini unutmamasını ve  Ankara’da, STK’ları en iyi şekilde temsil etmesini isteyerek destek sözü verdiler.

STK’LARIN ANKARA’DA Kİ SESİ OLACAĞIZ

STK temsilcilerinin sorunlarını dinleyen Ak Parti Samsun Milletvekili Ahmet Akça, “Ak Parti dinamik olması münasebetiyle sorunların çözümüne kısa sürede ulaşabilen bir partidir. Ak Parti çıkartmış olduğu sosyal yasalarla sivil toplum örgütlerine her daim maddi manevi katkı sağlamıştır. Sizlerden birisi olarak bir Bafralı olarak bu zamana dek STK’lar içerisinde çok görev aldım. STK’ların içinden geldiğim için sizlerin ne tür sorunlar yaşadığını çok iyi biliyorum. Sivil Toplum Örgütü bir gönül işidir ve bu gönül işini ancak sizler gibi fedakar insanlar yapabilir. Bir Bafralı kardeşiniz olarak STK’ların içinden gelen birisi olarak vekaletinizi aldığımda sizleri Ankara’da en iyi şekilde temsil edip sorunlarınızı kısa sürede çözüme ulaştıracağımdan kuşkunuz olmasın. İnsanın kendi memleketine hizmet üretmesi, hizmet getirmesi veya bir hizmetin sağlanmasına yardımcı olması kadar güzel bir şey yoktur dolayısıyla Ankara’da sizlerin sesi olacağımızdan kuşkunuz olmasın.’dedi.

 раскрутка веб сайтовваш дом каталог товаровпосуда оптом в спб дешево со складакоттеджираскрутка сайтов в яндексе

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ