Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

Kaymakam Arslan, Düşünen – Üreten ve Lider Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

Kaymakam Arslan, Düşünen – Üreten ve Lider Öğretmenlerle Bir Araya Geldi
  • Genel
  • 18 Şubat 2015
  • 0 YORUM
  • 258 KEZ OKUNDU

İlçemizde bulunan okullardan Atatürk ilköğretim okulu müdürü Recep Arabacı ve öğretmenler tarafından hazırlanmış olan düşünen-üreten ve lider öğretmenler konulu proje Kaymakam Halis Arslan’a tanıtıldı.

Yapılan toplantıya Kaymakam Halis Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Ali Hatipoğlu ve projeyi yürütecek olan eğitimciler katıldı.

Toplantı sinevizyon sunumuyla anlatıldı. Sunumda Atatürk İlköğretim Okulu müdürü Recep Arabacı yaparken;  öğretmenlerin kalıplaşmış öğretme tekniklerinin dışına çıkmalarını sağlayıcı, mesleki yeterliklerini geliştirici, öğrencilerin öğrenme ihtiyaçlarını karşılayan, okul-öğretmen-veli işbirliğinin etkili olarak kurulmasını sağlayan bu projeyle hizmet vermeye çalışacağız. Amaç olarak ise eğitim ve öğretim kalitesini artırmak amacıyla etkili öğrenme ve öğretme ortamları oluşturmak ve öğretmenlerin eğitim öğretimin niteliğini artıracak uygulamalarının geliştirilmesini sağlamaktır. Bu projenin hedefi ise ilçemizde bulunan ve pilot seçilecek olan 3 ilkokul ve 3 ortaokul da yapmayı düşünüyoruz. Burada ki gayemiz idareci, öğretmen, öğrenci ve velileri oluşturmaktır. Bu proje 2015 yılı Şubat ayında faaliyete başlatıp, 2018 yılı haziran ayında sona erecektir. Pilot uygulamada 2015 yılı Şubat ve Temmuz ayları arasında yapılacaktır. Pilot seçilen okullarımızda projelerin paylaşımı için aylık süreç toplantılarımızı yapacağız. Saha ziyaretleri ve süreçler izlenecek deditranslation services to russianнайти путевка в грециюмосква в контактепляжный отдых ценыпродвижение сайта по трафику в москве

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ