Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

Ahmet AKÇA’nın Resmi Açıklaması, Mitinge Dönüştü

Ahmet AKÇA’nın Resmi Açıklaması, Mitinge Dönüştü
  • Genel
  • 15 Şubat 2015

HALK “VEKİLİMİZ AHMET AKÇA” DEDİ

Önceki gün Ak Parti Samsun İl Başkanlığına giderek resmi başvuruda bulunan Ak Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça Bafra’da miting havasında aday adaylığını açıkladı.

Ak Parti Bafra İlçe Başkanlığı önünde toplanan yüzlerce vatandaş açıklama öncesinde “Vekilimiz Ahmet Akça” şeklinde sloganlar attı.

MİTİNG HAVASINDA AÇIKLAMA

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Ak Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, “2015 genel seçimleri Bafra’ya Samsun’a ve Ülkemize hayırlı uğurlu olsun. Öncelikle çıktığımız bu kutlu yolda safımızda yer alan tüm aday adaylarımıza başarılar diliyorum. Ahmet bey bizim yakından tanıdığımız Bafra’mızın öz evladıdır. Kendisinin eğitimci olması münasebetiyle çıktığı bu yolda muvaffak olmasını temenni ediyor aday adaylığının hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.’dedi.

SAMSUN’UN GELECEĞİNE SAHİP ÇIKACAĞIZ

Bu seçimde, ülkemizi her alanda daha da büyütüp güçlendirmek, Yeni Türkiye’yi birlikte inşa etmek hedefimiz olacaktır diyen Ak Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, Samsun’un geleceğine sahip çıkmak için bu yola baş koydum.’dedi.

Sözlerine devam eden Akça, “Yeni bir seçimin arifesindeyiz. 30 Mart yerel seçimleri ve 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde insanımız, yürütülen tüm oyunları bozmuş, güven ve istikrarda AK Parti’den yana karar vermiştir. Yeni bir karar aşamasındayız. Yeni Türkiye’de katılımcı,özgürlükçü, demokratik ve sivil anayasa vaat olmaktan çıkarılmalıdır. 2015 seçimlerinde yeni Türkiye’yi ve Yeni Anayasa’yı oylayacağız. Seçimlerde  elde edeceğimiz başarı, hepimize ayit olacak, tüm hemşerilerimin katkısıyla  milletimizin başarısı haline gelecektir. Yeni Türkiye, milli ve manevi değerlerimiz, toplumsal refah, büyük ekonomi, siyasi istikrar ve ileri demokrasi üzerinde yükselecektir. Yeni Türkiye hedefine katkı sunmak, doğduğum , büyüdüğüm şehre hizmet etmek için desteklerinizle AK Parti milletvekili aday adayı oldum. Benim için Samsunlu olmak, Samsun’un geleceğine sahip çıkmaktır. Samsun, genç ve dinamik nüfusu, eğitimli ve üretken insan kaynağı, ulaşım ağı, sanayi alt yapısı ve coğrafi konumu ile yatırımların yoğunlaştığı lojistik bir merkez,ihracat ve ticaret üssü olmalıdır. Sizlerle birlikte Samsun’umuza; istasyon şehir, Sanayi Kenti, Ticaret Kent, Tarım Kenti, Turizm Kenti, Eğitim ve bilim Merkezi, Sosyal ve Sağlık Yaşam Merkezi Samsun stratejileri ile çekim merkezi haline getireceğimize ve ‘’Marka Şehir Samsun’’ olarak hak ettiği yere ulaştıracağımıza inanıyorum. AK Parti, 12 yıl boyunca gerek hükümette,gerekse yerel yönetimlerde yaptığı çalışmalarla Samsun’umuzu bu hedeflere hızla yaklaştırmaktadır. Bir hemşeriniz olarak , emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonra da yine AK Parti ile birlikte, sizlerin desteği ve hayır duası ile ülkemize, milletimize ve Samsun’umuza hizmet vermek için bu yürüyüş devam edecektir. Siyasetin merkezine insanı yerleştiren AK Parti, ‘’insanı yaşat ki, devlet yaşasın’’ anlayışıyla yola çıkmıştır. Siyasi çalışmalarımı, başta parti teşkilatımız ve dava arkadaşlarım olmak üzere, tüm hemşerilerim ve sivil toplum kuruluşları ile AK Parti geleneğinde olduğu gibi, tüm taraflarla, iş birliği içinde yürüteceğimi ifade etmek isterim. Bu düşünce ve hedefler doğrultusunda; Haziran  2015 seçimlerinde, AK Parti ile milletimiz ve samsun’umuz kazansın istiyorum. Kararlılık, gayret bizden, teveccüh halkımızdan, tevfik Allah’tandır. Desteklerinizi bekler 2015 genel seçimlerin vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını niyaz ederim.’dedi.

VATANDAŞIN GÜVENİ TAM

Konuşmaların ardından vatandaşların tebriklerini kabul eden Ak Parti Samsun Milletvekili aday adayı Ahmet Akça’ya yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, her daim destek olacaklarını ve sonsuz itimat duyduklarını belirttiler.

ENGELLİLERDEN TAM DESTEK

Konuşmalar esnasında toplanan kalabalığın arasında bulunan engelli vatandaşlara konuşmalar işaret dili ile tercüme edildi. İşitme ve görme engelli vatandaşlar konuşmaların ardından Ak Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça’yı tebrik ederek desteklediler.IMG_3422 IMG_3429 IMG_3434 IMG_3444 IMG_3446 IMG_3455 IMG_3479 IMG_3480 IMG_3493 IMG_3494 IMG_3497 IMG_3509 IMG_3514 IMG_3517 IMG_7639 IMG_7644 IMG_7677 IMG_7927 IMG_8002

 

 

 

 

 пиар продвижение компании в москвеподобрать тур в египеткупить чугунную сковороду россиявзойти на соколзащита от эми

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ