Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

Havza Belediye Başkanı Özdemir’e ziyaret

20.,  21. ve 22. Dönem Samsun Milletvekili Musa Uzunkaya, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Cafer Uzunkaya ile Eski Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ettiler.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette Özdemir misafirleri ile yakından ilgilenerek güncel konular hakkında sohbet ederek değerlendirmelerde bulundular.

Havza Belediye Başkanı Sebehattin Özdemir ziyaretlerinden dolayı Uzunkaya ailesine teşekkür ederek; “Milletvekilimiz Sayın Musa Uzunkaya ilçemize önemli hizmetlerde bulunmuş, değerli ve sevdiğimiz büyüğümüz. Kendisini ve kardeşlerini misafir etmekten onur duydum.” Dedi.

20.,  21. ve 22. Dönem Samsun Milletvekili Musa Uzunkaya ise misafirperverliğinden ötürü Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e teşekkür ederek; “Uzun yıllar müftlük hizmetinde bulunduğum ilçemiz bizler için çok kıymetli. Havza’ya her gelmemde daha da güzel buluyorum. Sayın Başkanıma ilçemize yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ederim.” Dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ