Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

RAMAZAN YILMAZ’DAN YENİ YIL MESAJI

Bafra Çözüm Koleji Kurucusu ve iş Adamı Ramazan YILMAZ, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

YILMAZ yayımladığı mesajda;

2021 yılını hatıraları ve kazanımlarını geride bırakarak 2022 yılına gireceğimiz şu günlerde her birimizin için ümitlerimiz, heyecanlarımız, beklentilerimiz de yenilenecek İnşallah.

2022 yılı için önümüze yepyeni hedefler koyuyoruz. Bölgemiz ve ülkemiz için duygu ve düşüncelerimizi içtenlikle tazeliyoruz.

Azim ve kararlılığımızı yeniden gözden geçirmeliyiz. İleriye dönük daha neler yapabileceğimizin fizibilite çalışmalarına başlamalıyız.

Teknoloji gelişti… İşimiz eğer şayet hayırlı hizmetler ise biz İş adamları da kendimizi daha yenilemeliyiz.

Amacımız Güzel Baframıza hayırlı hizmetler vermek olacaktır.

Hedefimiz daha büyük yatırımlar yapıp, daha çok istihdam sağlamak şiarımız olmalıdır.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2022 yılında da Okulumuzda ki Eğitimin başarısı adına Bafra Çözüm Koleji olarak şimdiye kadar taşıdığımız sorumluluğun bilinciyle, samimiyet ve gayretle görevimizi yerine getirme çabası içerisinde olacağız.

Çözüm Kolejimizde Başta okul müdürümüz, Öğretmenlerimiz ve tüm çalışanlarımızın daha başarılı eğitim hizmetleri vereceğine gönülden inanıyorum.

Bu vesile ile birbirinden güzel duygu, düşünce ve ümitlerle karşılayacağımız 2022 yılının öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin, okulumuzda emeği geçen çalışanlarımız ve saygıdeğer velilerimizin, dahası tüm eğitim çalışanlarının, yeni yıllarını kutlar, ülkemize, milletimize ve insanlığa sağlık, mutluluk, başarı, kardeşlik, huzur ve esenlikler getirmesini dilerim” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ