Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

NAZİF TAŞKIN’DAN YENİ YIL MESAJI

Baframızın sevilen simalarından müteşebbis ve Hemşehrimiz İş adamı Nazif TAŞKIN, 2022 yeni yıl münasebeti ile bir mesaj yayımladı.

TAŞKIN yayımladığı mesajda;

“Yaşadığımız mutluluklar, sevinçler, acılar ve üzüntüler ile bir yılı daha geride bırakarak, yeni ümitlerin taptaze ve canlı olduğu yeni bir yıla merhaba diyoruz. Tüm insanlığın büyük ümitler beslediği, yeni bir dönemin başlangıcı olan, yeni yıla gireceğimiz bu günler de, geride bırakacağımız 2021 yılında yaptıklarımızın ve yapamadıklarımızın değerlendirilmesi ve yeni hedeflerin belirlenmesi açısından büyük önem taşımaktadır.

2022 yılında kendi sektörümüzde gerçekleştireceğimiz tüm hayırlı hizmetlerimiz de, daha geniş bir yelpaze ile evlatlarım ve deneyimli ekipmanlarımızla İnşallah işimizi daha da büyüterek daha güzel hizmetlere imza atacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2022 yılının başta ülkemize, ilimize ve saygıdeğer ilçe halkımıza dahası tüm halkımıza huzur getirmesini, başarılarının sürekli olması, sevginin hiç eksik olmaması, birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesine vesile olmasını diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ