Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

KIRCALI: “EMEKLİLERİMİZ ENDİŞE ETMESİN,ONLARIN DA YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEĞİZ”

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan KIRCALI, asgari ücrete yapılan yüzde 50’lilik artışın ardından emekli maaşlarında da emeklilerin yüzünü güldürecek bir rakamın açıklanacağını ifade etti.

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan KIRCALI, asgari ücrete yapılan yüzde 50 zammın ardından emekli maaşlarında da emeklilerin yüzünü güldürecek bir rakamın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından açıklanacağını ifade etti.

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan KIRCALI, medya kuruluşumuza şu açıklamaları yaptı;

Milletimiz Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye güveniyor. Bizde bu güveni boşa çıkarmayacağız. Dar gelirli vatandaşlarımızı, emeklilerimizi enflasyona ezdirmemekte kararlıyız” dedi.

AK Parti’li Orhan KIRCALI, emekli maaşları ve ekonomik verilere ilişkin konuda da açıklamalarda bulundu.

KIRCALI: “TÜRK LİRASININ GÜCÜ ARTTI”

Faizlerin düşürülmesi, asgari ücrete yapılan yüzde 50’lilik artış, atılan ekonomik adımlar sonrası ‘Türk Lirası’nın alım gücünün artmasıyla birlikte piyasalarda olumlu rüzgarların esmeye başladığını kaydeden Orhan KIRCALI, gübreden market raflarına kadar gelen indirim haberlerinin piyasalarda morali yükselttiğini, vatandaşın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan‘a olan inancını da tazeleyerek güçlendirdiğini vurguladı.

KIRCALI: “MİLLETİMİZ AK PARTİ’YE GÜVENİYOR”

Asgari ücrete yapılan yüzde 50’lilik artışın ardından emekli maaşlarında da emeklileri sevindirecek bir rakamın açıklanacağını belirten KIRCALI;

Milletimiz Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye güveniyor. Bizde bu güveni boşa çıkarmayacağız. Dar gelirli vatandaşlarımızı, emeklilerimizi enflasyona ezdirmemekte kararlıyız. Emekli maaşlarında da asgari ücretle uyumlu, emeklilerin yüzünü güldürecek bir rakam açıklanacaktır.

Hükümetimiz çalışıyor. İlklerin partisi olma iddiasını sürdüren AK Parti bir ilki daha gerçekleştirdi. Vatandaşlarımızın uzun yıllardır arzuladığı asgari ücretten verginin kaldırılması beklentisini yine AK Parti yerine getirdi.

Bakın sadece asgari ücretten değil, tüm çalışan ücretlerinden ve memur maaşlarından asgari ücret tutarı kadarlık kısmından gelir ve damga vergisi kaldırdı. Vatandaşımızın refahı artırmaya yönelik adımlarımızı tereddüt etmeden sürdüreceğiz” dedi.

KIRCALI: “DOLAR TEPE TAKLA OLDU!”

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan KIRCALI, konuşmasının sonunda Ekonomi gündemi ile ilgili değerlendirmeler de bulundu.

Doların düşmesinin ardından gıda fiyatlarına yansıyan zamların geri çekilme beklentisiyle ilgili konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Orhan KIRCALI, “Dolardaki düşüşün marketlere yansımasını bekliyoruz. Aynı gün arka arkaya etiket değiştiren bazı stokçuların geri adım atmasını bekliyoruz.

Biz isteriz ki ülkemizin büyümesinden herkes keyif alsın. Biz isteriz ki yeni dönemde özellikle üretim merkezli yaklaşımımıza herkes omuz versin. İktidara muhalif olmak başka bir şeydir, milletin büyümesine, devletine muhalif olmak başka bir şeydir.

Hiç kimse endişeye kapılmasın. Ak Parti’ye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a her zaman olduğu gibi güvensin.

İnşallah önümüzde ki günlerde, başta gübre olmak üzere tüm ürünlerde gözle görülür düşüşleri hep birlikte göreceğiz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ