Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

Havza Muhtarları Derneği muhtarlar ve azaları kapsayan sağlık protokolü imzaladı

Havza Muhtarları Derneği muhtarlar ve azaları kapsayan sağlık protokolü imzaladı

Havza Muhtarları Derneği ve ATASAM Sağlık Grubu arasında dernek üyesi muhtarları ve azaları protokol imzalandı.

İmzalanan protokol öncesi ATASAM Sağlık Grubu Kurumsal İletişim Müdürü Süleyman Öz ve ATASAM Sağlık Grubu Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Murat Küçükdursun Havza Muhtarları Derneği Lokalinde Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar ve dernek üyesi muhtarlara imzalanacak protokol hakkında bilgiler verdileri.

Yapılan bilgilendirmelerin ardından Havza Muhtarı Derneği üyesi muhtarları, eş çocuk ve birinci derece akrabaları ile muhtar azalarını kapsayan ve sağlık hizmetlerinde yüzde 20 indirim sağlayan protokol Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar ve ATASAM Sağlık Grubu Kurumsal İletişim Müdürü Süleyman Öz tarafından imzalandı.

Programda konuşan ATASAM Sağlık Grubu Kurumsal İletişim Müdürü Süleyman Öz protokolün hayırlı olması temennisinde bulunarak; “ Kurum olarak bölgemize en iyi ve kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktayız. Sağlık sektöründeki teknolojik ve teknik gelişmeleri yakından takip eden hastanemizde muhtarlarımıza en iyi şekilde hizmet vereceğiz.

Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar ise imzalanan protokol ile muhtarların birçok avantaja sahip olduklarını belirterek; “Bölgemizde hizmet veren böyle yeni ve teknolojik kapsamı yüksek bir hastane ile dernek üyelerimizin faydalanacağı bir anlaşma imzalamaktan kıvanç duyuyorum. Sağlık insanoğlu için en değerli hazine sağlığımızı korumak adına atmış olduğumuz bu imza çok önemli. Derneğimize ve muhtarlarımıza hayırlı olsun.” Dedi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ