Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

NİHAT ŞAHİN DUALAR İLE SON YOLCULUĞA UĞURLANDI

NİHAT ŞAHİN DUALAR İLE SON YOLCULUĞA UĞURLANDI

Kalp krizi geçirerek vefat eden Sedat ŞAHİN Kardeşimizin can kardeşi Nihat ŞAHİN’in cenazesi Samsun’dan Bafra Belediyesi Cenaze arabası ile Kavakpınarı’nda bulunan Baba ocağına getirildi.

Burada Dualar okundu, Helallik alındıktan sonra yine Bafra Belediyesine ait Cenaze arabası ile Alaçam Gökçeboğaz Mahallesi’ndeki camiye  getirildi.

Cenazeye İstanbul’dan, Samsun’dan, Bafra Bölgemizden büyük bir kitle katıldı. Merhum Nihat ŞAHİN Defnedilmeden önce Ağabeyi Sedat ŞAHİN için bekletildi.

Kardeşinin vefatından dolayı cenazesine katılmak için Büyük güvenlik tedbirleri altında Alaçam Gökçeboğaz Mahallesi’ndeki camiye gelerek kardeşinin tabutunun başında dua etti.

Cenazede Bulunan muhteşem kalabalık Sedat ŞAHİN’i görebilmek için büyük bir mücadele örneği gösterirken, güvenlik güçleri buna izin vermedi.

Cenazeye Bafra Belediye Başkanı Hamit KILIÇ, Samsun eski Belediye Başkanı Zihni ŞAHİN’de bizzat katıldı.

Cenazede Sedat ŞAHİN’in çok üzgün olduğu dikkatlerden kaçmadı. Daha önce Kardeşi Vedat ŞAHİN’i ve Oğlu Şehmi ŞAHİN’i kaybeden Sedat ŞAHİN, Nihat ŞAHİN’in de vefatından çok büyük üzüntü duyduğu gözlendi.

Burada dikkati çeken bir husus Bafra ve Alaçam’da Sedat ŞAHİN’i cenazeye gelişi ile ilgili güvenlik güçlerince çok sıkı tedbirler alındığı da dikkatlerden kaçmadı.

Cenazede Sedat ŞAHİN’in oğlu Serkan ŞAHİN, Babannesi, halaları, ŞAHİN Ailesi, KOCAMAN Ailesi ve diğer akrabalarının yanında Tüm Sevenleri cenazede yer alırken, Eyup ATMACA’da Cenazenin ve Sedat ŞAHİN’in getirilişinde üzerine düşen görevi layikıyla yerine getirdi.

Daha sonra Burada dualar okunduktan sonra Merhum Nihat ŞAHİN, Aynı Köydeki Aile Kabristanlığına defnedildi.

Cenazede Bafra Gazeteciler Derneği Başkanımız İbrahim ALAÇAMLI’da bizzat yer aldı. Cenazeye katılanların çok duygusal anlar yaşadığı ve çok üzgün oldukları da dikkatlerden kaçmadı.

Başta Sedat ŞAHİN kardeşimize, ŞAHİN Ailesine, Akrabalarına ve tüm sevenlerine Sabırlar ve Başsağlığı diliyoruz.

Merhum Nihat ŞAHİN’i Ruhu şaad, Mekanı Cennet Olsun. Işıklar içinde uyusun.

Amin, İnşallah

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ