Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA GAZETECİLER DERNEĞİ’NDEN, BAFRA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMİNE ANLAMLI PLAKET

Bafra Gazeteciler Derneği Başkanı İbrahim ALAÇAMLI, Bafra Gazeteciler Derneği adına Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Başhekimi Dt. Göksel KINAY’a başarılarından dolayı plaket ile ödüllendirdi.

ALAÇAMLI, Plaketi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Başhekimi Dt. Göksel KINAY’a, başarılı hizmetleri  için iyi dileklerde bulunarak, bütün Hastanede çalışan doktor ve personellerin tamamının ayrı ayrı emeği olduğunu vurguladı.

Göreve geldiği günden bu yana başta Hekimler olmak üzere Tüm çalışanları ile birlikte fedakarca Bafra ve Bölge halkına hizmet verdiğini ifade eden ALAÇAMLI; “Biz Başhekimimiz Dt. Göksel KINAY’ı çalışmalarını da göz önünde bulundurarak plaket ile ödüllendirdik.

İşte bu sebepten dolayı bu plaketi vermekten büyük mutluluk duyuyorum” vurgusu yaptı.

KINAY: “PLAKET İÇİN BAFRA GAZETECİLER DERNEĞİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Bafra Gazeteciler Derneği Başkanı İbrahim ALAÇAMLI’nın Kendisini Başhekim olarak Anlamlı plaket jesti yaptığını ifade eden Dt. Göksel KINAY, bu ödülden dolayı Başkan İbrahim ALAÇAMLI ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

KINAY DUYGU YÜKLÜ OLDUĞUNU ŞU SÖZLER İLE DİLE GETİRDİ

Baframız ve Bölge halkımız için tüm kadromuzla mevcut imkanlarımız doğrultusunda Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz, Bundan sonra da aynı zevk ve şevk ile vatandaşlarımıza Diş sağlığı konusunda daha da iyisini yapabilmenin gayreti içerisinde olacağız.

Bizlerden hiçbir desteğini esirgemeyen Samsun Milletvekilimiz Sayın Orhan KIRCALI Bey’e de şahsım ve arkadaşlarım adına çok çok teşekkür ediyoruz. Zira sayın vekilimiz KIRCALI, yeni diş Hastanesinin Baframıza yapılmasında büyük gayret sarf etmiştir.

Diş Hastanemizin İnşası devam etmektedir. Sayın Vekilimiz her daim Yeni Diş Hastanemizi bizzat yerinde görerek gerekli çalışma ve bilgiler konusunda kendisine her türlü bilgileri veriyoruz.

Yeni Diş Hastanemiz Baframıza ve bölgemize hayırlı olsun. Diş Hastanemizin bilinmesini isterim ki, mevcut hastanemiz gibi değil çok geniş kapsamlı bir Hastane olacağını buradan vurgulamak isterim.

Sayın KIRCALI’nın bilhassa Bafra’lı olması hepimiz için büyük bir şanstır” Diyerek sözlerini noktaladı.

BAŞKHEKİM KINAY’A İŞTE BU HİZMETLERİNDEN DOLAYI BU PLAKETİ TAKDİM ETTİK

1-)Başhekim KINAY Göreve geldiğinden bu yana Hastanede Temizlik ve hijyen uygulamaları yaparak Hijyene büyük hassasiyet gösterdi. Hastaneye gidenler pırıl pırıl, tertemiz bir geniş alanda poliklinik sırasını bekliyor.

2-)Hastanede çalışan Hekimlerin tüm izin talepleri günlük ve aylık çalışma listesi üzerinden uygunluğu değerlendirilerek her gün yeterli sayıda hekimin çalışması bizzat sağlanmış olup, Dahası bakılan hasta sayısında da büyük bir artış olmuş. Eski ile kıyasladığımız da aradaki fark dikkatlerden kaçmıyor.

3-)Burada dikkatimi çeken bir husus var. Hastanedeki tüm uygulamalar, yönetmelikler ve ilgili mevzuat çerçevesinde yapılmaya başlanmış. Yine edindiğim bilgilere göre Bazı kişilere özgü torpil gibi usulsüz uygulamalara son verilmiş. Uygulama sonucunda Hastanede her vatandaş için adaletli bir çalışma düzeni sağlanmış bu da personel memnuniyeti arttırmış.

4-)Burada bir önemli hususta benim dikkatimi çekti. Başta hekimler olmak üzere bütün personelin mesai saatlerine uymaları Bizzat sağlanmış dahası günlük olarak da bu konuda kontroller başlamış.

5-) Yeni Başhekim Göksel KINAY, bir hayırlı işe daha vesile olmuş… Engelli ve çocuk hastalarının tedavisi için uygulanan genel anestezi ile yapılan işlemler için devlet hastanesi ile protokol yapılarak tam gün hekim görevlendirilmesi sağlanmış.

6-)İşte her birinizin hoşuna gidecek bir bilgi daha. Evlerde sağlık uygulaması arttırılarak evinden çıkamayan yaşlı ve hastalarımıza daha fazla diş tedavi imkânı bizzat sağlanmış olup bu uygulama halen devam etmektedir.

7-)Yeni Başhekim geldiği günden bu yana hep sahada olmuş. Kolları sıvamış. Sağlık Bakanlığının her yıl yaptığı verimlilik ve kalite denetimlerinde puan alınamayan maddelerin düzeltilmesini sağlamış. Örneğin Hastanedeki kullanılmayan atıl durumdaki odalar minimum ekonomik harcamalar yapılarak Temizlik ve Kırtasiye deposu oluşturulmuş.

8-)Ağız ve Diş Sağlık Merkezine Gelen hastalar gönül rahatlığı ile şimdilerde Hastaneye geliyor Zira hijyen konusunda hastanede Halk sağlığı da göz önünde bulundurularak büyük titizlik gösterildiği dikkatlerden kaçmıyor. Pandemi döneminde Sağlık Bakanlığının pandemi rehberine ve yayınladığı genelgelere bağlı kalınarak izin verilen maksimum düzeyde hasta sayısı ve diş tedavisi hizmeti verilmeye titizlikle devam ediliyor. Bu uygulama neticesinde Enfeksiyon kontrolü de hastane de sağlanmış durumda.

9-)İşte buraya Dikkat! Sizler de gurur duyacaksınız. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi CİMER ve SABİM şikâyetlerinin en az olduğu sağlık kuruluşlarından biri olduğu memnuniyet ile öğrenmiş olduk.

10-)Sevgili Okurlarım, sizler Tüm hasta ve hasta yakınları olarak şunu bilmelisiniz ki Başhekimlik mesai saatleri içerisinde sürekli açık olup, her isteyen vatandaşın Başhekim Dt. Göksel KINAY ile aracısız direkt olarak günün her saati ve mesai çerçevesi içerisinde görüşerek, sağlıkları ile ilgili görüş alışverişinde olduklarını öğrenmiş olduk.

SAYIN BAŞHEKİMİMİZ GÖKSEL KINAY KARDEŞİMİZE, HEKİM KADROSUNA VE TÜM ÇALIŞANLARINA BUNDAN SONRA Kİ ÇALIŞMALARINDA ÜSTÜN BAŞARILAR DİLİYORUZ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ