Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

KARAYOLLARI 7. BÖLGE MÜDÜRÜ RİFAT SİLOV DUR DURAK

KARAYOLLARI 7. BÖLGE MÜDÜRÜ RİFAT SİLOV DUR DURAK

Karayolları Samsun 7.bölge müdürü Rifat Silov bölgesi kapsamında yer alan il, ilçe, belde ve köylerde dur durak bilmeden çalışan hizmet eden bürokratlarımızdan biri. Bu çalışmalarıyla insanlarında duasını alıyor hem de ülkemize hizmet ediyor. Bizde Çalışkan, mütevazi kişiliği olan, hizmet adamları AK Parti Samsun milletvekili Orhan Kırcalı ve Karayolları Samsun 7.bölge müdürü Rifat Silov’u tebrik ediyoruz.

AÇILIŞ CUMA GÜNÜ

Samsun milletvekili, Adalet komisyonu üyesi ve hemşehrimiz Orhan Kırcalı’nın girişimleriyle Karayolları tarafından yapımına başlanan Tofaş Kavşağı Cuma günü açılıyor.

BİZZAT İLGİLENDİLER

AK Parti Samsun milletvekili Orhan Kırcalı diğer milletvekilleri, il ve ilçe başkanları, belediye başkanları, muhtarlar, STK, devlet protokolü ve bürokrasi ile istişareli çalışmaları ile hem Samsun genelinde hem de Bafra ilçesinde önemli hizmetlere imza attı. Baframız’da Ağız ve diş sağlığı hastanesi, SGK hizmet binası, İş-kur hizmet binası, 19 mayıs Bafra arası karayolu aydınlatması, Millet Bahçesi, Hükümet konağı, Küçük ve orta büyüklükte sanayi sitesi, OSB eksikliklerinin tamamlanması, deniz feneri sahasının güçlendirilmesi, Tofaş kavşağı, Eczacılık fakültesinin kazandırılması gibi pek  çok daha hizmete  vesile oldu. Samsun genelinde Şehir Hastanesi, yeni okullar, karayollarında yenileme çalışmaları, Alaçam ve Yakakent ilçelerimize doğal gaz kazandırılması, OSB’lerde istihdam sağlanması, Samsun Millet Bahçesi gibi ulaşımdan, sağlığa, eğitimden Sanayiye Samsuna kazandırılan sayısız hizmetin içinde oldu. Milletvekili Kırcalı aynı zamanda halkın içinde olarak her zaman olumlu, çalışkan ve mütevazi kişiliği ile her kesimden takdir kazandı. Tofaş kavşağı projesini yürüten Karayolları 7.Bölge müdürü Rifat Silov İnsanlarımızın can ve mal güvenliği için hayati önem taşıyan bu projeyle bizzat ilgilendi. En kısa sürede tamamlanmasını sağladı ve açılışa hazır hale getirdi. Son günlerde Baframız’da ve bölgemizde yaşanan aşırı ve sürekli yağışlarda kavşak bölgesinde hiç su birikimemesi, bir su baskını olmaması dikkat çekti. Milletvekili Orhan Kırcalı ve Karayolları Samsun 7.bölge müdürü Rifat Silov’un projeyi hemen hemen her gün takip etmeleri ile sağlanan bu başarı vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılandı.

BÖLGE MÜDÜRÜ RİFAT SİLOV 7/24 SEL BÖLGESİNDE OLDU

Geçtiğimiz günlerde Kastamonu ve Sinop illerimiz ile ilçelerinde yaşanan sel felaketlerinde çok sayıda insanımız hayatını kaybetmiş özellikle Ayancık ve Bozkurt ilçeleri adeta haritadan silinmişti. Karayolları Samsun 7.Bölge müdürü Rifat Silov insanların büyük korkular yaşadığı  selin olmasıyla birlikte Ayancık ilçemize giderek bir fiil 20 günden fazla ilçede bulunmuştu. Gece ve gündüz demeden fedekâr mühendis, personel, şoför, operatör ve işçi mesai arkadaşlarıyla beraber seferberlik içinde çalışmış yıkılan enkazlar, kaldırılmış, yollar açılmış ve hayatın normal akışına dönmesi için gayret etmiş. Yıkılanın yerine yenilerinin yapılması için hummalı bir çalışma başlatmıştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ