Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA ÇÖZÜM KOLEJİ YÜZ YÜZE EĞİTİME HAZIR

BAFRA ÇÖZÜM KOLEJİ YÜZ YÜZE EĞİTİME HAZIR

Pandemi nedeniyle uzun süredir kapalı olan okullar 6 Eylül’de yüz yüze eğitime başlıyor. Bafra Çözüm Koleji de başlayacak olan yeni eğitim öğretim yılına hazır olduğunun mesajını verdi.

Okulların açılmasına sayılı günler kala okulda öğrencilerine sağlıklı ve güvenilir bir ortam hazırladı.  Hijyenik bir ortamda öğrencilerini bekleyen Bafra Çözüm Koleji hazır olduklarının mesajını verdi.

Bafra Çözüm Koleji Kurucusu Ramazan Yılmaz Vermiş olduğu mesajda “Bafra Çözüm koleji olarak biz ve öğrencilerimiz, dolu dolu geçecek, maceralarla dolu bir yıla hazırız” sözleri kullanıldı.

YILMAZ: “BAFRA’YA HİZMET VERMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ”

Bafra Çözüm Koleji ailesi kahvaltıda bir araya gelerek yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.

Toplantıda Bafra’ya hizmet vermenin gururunu yaşadığı belirtilen Bafra Çözüm Koleji’nin hedeflerinin belirlendiği ifade edildi. Tecrübeli eğitim kadrosu ile donanım sahibi, dünyadaki olayların farkında olan bir nesil yetiştirmek amacında olduklarını belirten Bafra Çözüm Koleji Kurucusu Ramazan Yılmaz, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı’na hazır olduklarını belirterek öğrencileri ve velileri kurumlarına davet ettiler.

Bafra Çözüm Koleji Kurucusu Ramazan Yılmaz konu ile ilgili şunları söyledi; “Her biri tecrübeli olan eğitim öğretim kadromuzla Bafra’ya hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Bafra Çözüm Koleji olarak, akademik, sosyal, teknolojik anlamda donanım sahibi; sorumluluk bilincinde çevresinde ve dünyadaki olayların farkında olan bir nesil yetiştirmek amacındayız.

Aynı zamanda yabancı dil eğitimlerimizle öğrencilerimizi hem ulusal hem de uluslararası alanda kendilerini ifade edebilecekleri bir seviyede olmalarını hedefliyoruz. Bafra Çözüm Koleji olarak eğitim sistemimiz, kadromuz ve çalışmalarımız hakkında bilgi almak isteyen değerli velilerimizi Bafra Çözüm Koleji’mize bekliyoruz” dedi.

YILMAZ: “PANDEMİ ÖNLEMLERİ EN ÜST SEVİYEDE”

Bafra Çözüm Koleji kurucusu Ramazan YILMAZ, Bafra Çözüm Kolejinde pandemi önlemleri dün olduğu gibi bugün ve yarın en üst seviyede uygulanmaya devam edecek dedi.

Ramazan YILMAZ: “Pandemi önlemleri konusunda asla taviz vermiyoruz. Uzaktan eğitim sürecinde dahi okulumuzda öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin HES kodunu aldık. HES kodları üzerinden devamlı kontrol ediyoruz. Olası bulaş riskine karşı hem uyarılarda bulunuyor hem de sağlık durumlarını an be an takip ediyoruz.

Böylelikle hem eğitim kadromuz hem öğrencilerimiz hem de velilerimizle kendi güvenlik çemberimizi oluşturuyoruz. Okullarımız açıldığında da aynı uygulamaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ